Menu
Makijaż / Uroda

3 STEPS TO PERFECT FACE Wibo – fajna paleta do konturowania

Konturowanie twarzy oparte na trzech kosmetykach, zdecydowanie w roli makijażu dziennego odpowiada mi najbardziej – jest stosunkowo lekkie, delikatne i szybkie!

Są trzy kosmetyki kolorowe do cery, bez których raczej z domu nie wychodzę. Ich stosowanie po prostu weszło mi w nawyk, a ja z nim nie walczę. Róż na policzkach miałam od zawsze, od bronzerów też nie uciekałam, a rozświetlacze w sumie pokochałam kilka lat temu, ale od tamtego momentu się z nimi nie rozstaję. Dzięki nim jestem w stanie nie tylko swoją twarz ożywić, dodać jej rumieńca, świeżości i blasku, mogę nimi również buzię wykonturować. Uwydatniając kości policzkowe, modelując dolne linie twarzy czy czoło. Nic więc dziwnego, że gdy w moje ręce wpadła paletka Wibo – 3 STEPS TO PERFECT FACE, byłam wręcz zachwycona.

paleta-konturowanie-wibo-3

Paleta zawiera puder prasowany (ma całkiem ciemny odcień, a ja jasną karnację, więc używam go bardziej jako bronzera), róż (piękny odcień, wpadający w złoto) oraz rozświetlacz – klasyczny, z malutkimi, świetnie wtapiającymi się drobinkami. A dopełnieniem jest oczywiście opakowanie – fajna, czarna kasetka, z wbudowanym w środku lusterkiem oraz instrukcją zamontowaną pod spodem, mój przepis na konturowanie tym zestawem, jest jednak nieco inny.

Jak wykonać konturowanie twarzy przy użyciu bronzera, różu i rozświetlacza?

Krok 1

Troszeczkę poniżej kości policzkowej zakreśl dwie linie pudrem prasowanym, najlepiej szerokim pędzlem, aby były miękkie i lekko przechodziły.
Krok 2

Nieco wyżej – okolice kości policzkowych, pokryj różem. Niech linia pudru/bronzera i różu zaciera się.
Krok 3

Odrobinę rozświetlacza rozprowadź w okolicach kącików i dolnych powiek, aby rozświetlić oko.
Krok 4

Potraktuj rozświetlaczem (delikatnie!) strefę T – czoło, nos oraz brodę.
I voila! Jesteś gotowa! 🙂

Trwałość tego trio oceniam całkiem wysoko. Ich konsystencja i intensywność zdecydowanie na plus. Trochę nie podchodzi mi zapach, ale da się z nim przeżyć. 🙂 Paleta kosztuje ok. 30 zł, dostępna stacjonarnie i online.

paleta-konturowanie-wibo-2