Menu
Makijaż / Uroda

5 kroków do brwi idealnych i Zestaw do ich stylizacji od Golden Rose

Idealne brwi to stały element każdego makijażu, a ich perfekcyjne wykończenie może ostatecznie zająć wiele czasu. Ale spokojnie, istnieją sposoby na ich szybkie i dobrze wyglądające podrasowanie. Jednym z nich jest użycie paletki zawierającej cienie i wosk.

Jak za pomocą takiego „sprzętu” wystylizować brwi?

Krok 1
Usuwasz pęsetą zbędne włoski, które tworzą chaos i psują ładną linię brwi.
Krok 2
Woskiem obrysowujesz kształt brwi – rób to ostrożnie i przede wszystkim symetrycznie.
Krok 3
Odpowiednim kolorem cienia rysujesz mocniejszą dolną linię brwi, następnie rozprowadzasz go pędzelkiem po całych brwiach.
Krok 4
Aby nadać im bardziej naturalny wygląd, wyczesujesz nadmiar koloru szczoteczką.
Krok 5
Do dodania lekkiego, naturalnego połysku, możesz użyć tuszu do brwi.

Jednym z bardziej kompleksowych zestawów jakie znam i zdecydowanie uda się za jego pomocą wykonać taki makijaż, jest ten od Golden Rose. Zestaw do stylizacji brwi zawiera przyciemniony wosk, 2 odcienie pudru, mini-pęsetkę, pędzelek skośny, szczoteczkę oraz wbudowane w kasetkę lusterko. Jak na tak małej wielkości opakowanie, jego wyposażenie jest naprawdę imponujące. 🙂

goldenrose-zestaw-so-stylizacji-brwi-2

Wosk jest miękki, więc sprawnie rozprowadza się po włoskach i dobrze przytrzymuje puder. Ten (w palecie w dwóch odcieniach) z kolei jest twardy, ale i napigmenowany. Za jego pomocą można więc stworzyć zarówno mocną i wyraźną linię, jak i bardziej naturalny efekt. Mini-pęsetka może do najwygodniejszych nie należy, ale uwierzcie – przydaje się bardzo! Tak samo jak szczoteczka. Pędzelek niestety jest dosyć sztywny i twardy. Samo opakowanie poręcznie, funkcjonalnie i wysoce estetyczne – w prostocie siła!

goldenrose-zestaw-so-stylizacji-brwi-3

Zestaw kosztuje niecałe 30 zł i dostępny jest w sklepach stacjonarnych, na wysepkach i sklepie online. Tak samo jak tusz do brwi, o którym wspominam w kroku 5, a możecie o nim poczytać TUTAJ.