Menu
I cała reszta

5 rzeczy, które ułatwią podróżowanie

Pakowanie walizki, choć kojarzy się całkiem przyjemnie (juhuu! upragnione wakacje!), nie zawsze przebiega bez problemów. Często zastanawiamy się co i w jakiej formie zabrać. I nie chodzi tylko o odzież czy obuwie, znacznie większym dylematem są tony kosmetyków, gadżetów i wakacyjnych dodatków. Umiejętne ich dobranie, zagwarantuje nie tylko komfort wczasowania się, ale i lżejszą oraz mniejszą walizkę.

1. Minikosmetyki. Największa oszczędność miejsca oraz wagi, to zminimalizowane zawartości kosmetyczki oraz wrzucenie do niej miniaturek i próbek swoich ulubionych produktów.

Fot. CeceMed

Fot. CeceMed

2. Statyw na telefon. Mając smartphona z całkiem dobrym aparatem, możemy zapomnieć o lustrzankach, obiektywach, futerałach i dodatkowych gadżetach. Wystarczy tylko jeden, malutki, ruchomy statyw na telefon, który dzięki swojej elastyczności posłuży nam w każdej sytuacji i warunkach.
3. Turystyczny zestaw do higieny jamy ustnej. Tak malutki i poręczny, że znajdziesz na niego miejsce nawet w najbardziej wypełnionej torbie czy miniaturowej kosmetyczce. Szeroki uśmiech oraz komfort w podróży gwarantowany!

CURAPROX_ZESTAW-PODROZNIKA--2

Fot. Curaprox

4. Szybkoschnące ręczniki. W podróży sprawdzają się świetnie. Nie tylko (jak sama nazwa wskazuje) szybko schną, są też super cienkie, dzięki czemu nie zajmują zbyt wiele miejsca.
5. Uniwersalna, mała, a jednocześnie mieszcząca wszystko to, co trzeba torebka. Dobrze, gdy ma przegródki, kieszonki – to pozwala na utrzymanie porządku. P.S. uniwersalna, nie znaczy czarna! 😛

Fot. Clarks

Fot. Clarks