Menu
Makijaż / Pielęgnacja / Uroda

8 faktów o serii Invisible Illumination Lumene

Z pewnością kojarzycie (pewnie nie tylko ) z BAFa markę Lumene, której ambasadorką mam przyjemność być i linię makijażu hybrydowego Invisible Illumination. Nie wszystko jednak zostało o tej drugiej powiedziane, a myślę, że warto poznać się z tymi kosmetykami, aby je zrozumieć i wiedzieć czego można się po nich spodziewać. Mam na myśli świadomy zakup, który okaże się fantastyczną inwestycją i makijażową przygodą. Stąd pomysł na przedstawienie kilku ważnych faktów o linii makijażu hybrydowego Invisible Illumination Lumene.

 

Połączenie makijażu z pielęgnacją

Formuły kosmetyków Invisible Illumination Lumene to połączenie arktycznych składników aktywnych intensywnie pielęgnujących cerę oraz kompleksu rozpraszających światło pigmentów. Ich formuły powstały na bazie arktycznej wody źródlanej. W całej serii wykorzystany został wyciąg z arktycznej maliny moroszki, która wykazuje niezwykle silne właściwości antyoksydacyjne oraz peptydów gwarantujących cerze nawilżenie, zdrowie i młodość.

 

Naturalne składniki

Marka Lumene dokłada ogromnych starań, aby tworzone receptury były jak najbardziej naturalne, i żeby przeważały w nich składniki, których szukać możemy tylko na północy. W taki sposób uzyskują produkty w co najmniej 90% naturalne, pozbawione podejrzanych składników, parabenów, olejów mineralnych.

 

Lekkie formuły

Kosmetyki Invisible Illumination Lumene charakteryzują się bardzo lekką, wręcz lejącą się konsystencją. Dlatego butelki wyposażone są w pipety, które ułatwiają bezawaryjne wydobycie kosmetyku i jego aplikację. Jedynym wyjątkiem jest błyszczyk – Nordic Light Lip Perfection Balm, który z kolei jest gęsty i treściwy.

Lumene Invisible Illuminatior – Beauty Serum

Rozświetlenie i świeżość

Produkty te zostały stworzone by wydobywać naturalne piękno, świeżość i nadawać cerze imponujący blask. Dlatego też ich formuły oparte są na wspomnianych wcześniej pigmentach bawiących się światłem.

 

Naturalny efekt

Nie są to kosmetyki, które będą kryły, znacznie zmieniały koloryt czy ukrywały liczne niedoskonałości. Efekt jakiego można się po nich spodziewać to lekki makijaż, delikatnie ukrywający pewne mankamenty cery, z dużą dozą rozświetlenia i świeżości.

 

Sposób aplikacji

Aby uniknąć niezadowolenia i smug, wszystkie z tych kosmetyków należy wklepywać. To niezwykle istotne, bo tylko przy takiej metodzie rozprowadzania kosmetyków po skórze, osiągniemy naprawdę cudowne efekty. Można je nakładać zarówno za pomocą gąbeczek, pędzli, jak i palców.

 

Wydajność

Ze względu na rodzaj formuły i specyfikę tych kosmetyków, ich wydajność jest naprawdę imponująca. A jednorazowy zakup okazuje się inwestycją na wiele, wiele miesięcy.

Lumene Invisible Illuminatior – Instant Illuminizer

Eleganckie i praktyczne opakowania

Płynne produkty z tej serii zamknięte są w szklanych, poręcznych butelkach z pipetami. Te z kolei ochraniane są przez dopracowane estetycznie kartoniki zabezpieczone folią.

 

Jak wykonać makijaż hybrydowy Invisible Illumination Lumene pisałam jakiś czas temu, więc zapraszam i tam.

 

Zobacz również:
Kosmetyki Lumene – siła arktycznych składników aktywnych i prezentacja marki.
Ambasadorka Lumene ja jestem! – czyli opowieść o początku wspaniałej przygody.