Menu
I cała reszta / Uroda

Ambasadorka LUMENE ja jestem!

Ostatnio jakoś nie było okazji, aby się pochwalić, a naprawdę jest czym! Gdyż właśnie dołączyłam do grona ambasadorek fińskiej marki kosmetyków naturalnych Lumene!

Biorąc udział w rekrutacji bardzo wierzyłam w swoje siły, jednak nie będę ukrywała towarzyszącego mi podczas odczytywania „tej wiadomości” zaskoczenia. A spotkanie ambasadorek Lumene, które miało ostatnio miejsce, tylko utwierdziło mnie w tym, jak ogromne jest to dla mnie wyróżnienie i do jak świetnej grupy dziewczyn dołączyłam.

Jak się też okazało, słowo „ambasadorka” nabrało dla mnie zupełnie innego znaczenia. Trochę takiego, o którym dzisiaj niestety się zapomina. Otóż wydaje mi się, że miano ambasadora zostało ostatnimi czasy niesłusznie sprowadzone trochę do przypadkowych osób testujących określony produkt w ramach akcji promocyjnej przeprowadzanej na masową skalę. Ambasadorki Lumene jednak to ani przypadkowe osoby, ani nic, co można powiązać z „masówką”. To grono zdolnych, ślicznych dziewczyn, które zostały przez markę wybrane, zaproszone, a następnie ugoszczone w niesamowitym stylu.

Zapowiadając swój program ambasadorski Lumene informowało nas, jak go sobie wyobraża. Nie chodziło jedynie o pokazywanie czytelnikom, widzom i obserwatorom produktów marki, a o uczestnictwo w spotkaniach i warsztatach, wzajemne inspirowanie się i czerpanie dobrej energii. I już wtedy wiedziałam, że ta „przygoda” może dać mi wiele dobrego.

Warsztaty fotograficzne

fashionalblecompl-wyklad-lumene

Wykład Ani i Kuby – fashionable.com.pl

Z pierwszego spotkania ambasadorek Lumene wróciłam z szerokim uśmiechem, pełną pomysłów i wiedzy głową oraz nowymi koleżankami i tutaj szczególne podziękowania za wspólnie spędzony czas i moc buziaków dla Karoliny prowadzącej bloga Weemini oraz Anity z kanału No To Jestem! Był to niezwykle intensywny weekend, który mogłyśmy spędzić z ekspertami w swoich dziedzinach i czerpać z ich wiedzy i doświadczenia. Wiele przemyśleń wyniosłam również z „wykładu” prowadzonego przez Anię i Kubę z fashionable.com,pl, którzy towarzyszyli nam przez cały ten czas (Ania Zając jest pierwszą i główną ambasadorką Lumene). Nie zabrakło również tego, co my – baby lubimy najbardziej, czyli warsztatów kosmetycznych oraz prezentów i niespodzianek. I tego, do czego nie wszystkie się przyznajemy, ale wszystkie uwielbiamy – dobrego i wyszukanego jedzenia.

lumene-niespodzianka-na-dobranoc

Niespodzianka na dobranoc

stacjasopot-zupa-lumene

Stacja Sopot i danie pierwsze

W rolę ambasadorki myślę weszłam już na całego, więc zgłaszam gotowość w przypadku jakichkolwiek pytań czy to o markę czy o konkretne produkty. Jeśli sama nie będę w stanie na nie odpowiedzieć, skontaktuję się z kompetentnymi w danym temacie osobami, aby móc rzetelnie na nurtujące pytanie odpowiedzieć.

Gorąco zachęcam również do lektur, które już od jakiegoś czasu na BAFie są:
Kosmetyki Lumene i kilka słów o samej marce
Makijaż hybrydowy Lumene – linia Invisible Illumination
A także zapraszam na te, które dopiero będą powstawały. W najbliższym czasie na pewno pokażę Wam coś zarówno do makijażu, jak i pielęgnacji. Już teraz mogę również zdradzić, że w najbliższym czasie do asortymentu Lumene dołączy fantastyczna, nowa linia kosmetyków do makijażu, więc śledźcie i wypatrujcie! 🙂

nowosc-lumene-naturalglow

Nowość Lumene

Gdzie można kupić kosmetyki Lumene? W sklepach stacjonarnych (szczegółowe informacje znajdziecie na stronie – invisibleillumination.pl) oraz sklepach internetowych:
cocolita.pl
hairstore.pl
bodyland.pl
ekobieca.pl
drogeriapigment.pl