Menu
Uroda

Baza pod makijaż? Silikonowa od Wibo!

Baza pod makijaż to bardzo przydatny kosmetyk. Nie tylko wygładza i wypełnia skórę twarzy, ale i utrwala makijaż. Dzięki niej nie straszne są upalne dni czy deszcze, pot czy łzy.

Stosowana na oczyszczoną twarz baza przygotowuje cerę do  makijażu, nadając jej (w zależności od produktu) matowy, rozświetlony lub wygładzony efekt. Baza, jako pierwsza minimalizuje niedoskonałości skóry i sprawia, że każda kolejna warstwa makijażu jest lepiej osadzona, a tym samym znacznie trwalsza.

Bazy pod makijaż (zwaszcza te bezbarwne), często bogate są w silikon, który oprócz tego, że wygładza, nadaje cerze poślizgu, co znacznie ułatwia rozprowadzanie po niej kosmetyków. I właśnie taki produkt, chcemy Wam dzisiaj zaprezentować.

silikonowa-baza-pod-makijaz-wibo2

Silikonowa baza pod makijaż Primer Base od Wibo przedstawiana jest przez producenta jako lekki, wygładzający, ułatwiający rozprowadzanie oraz utrwalający makijaż kosmetyk – co jak najbardziej potwierdza się w praktyce.

Baza zamknięta jest w małej (poj. 15ml), elastycznej tubce (forma ta świetnie sprawdza się przy wyciskaniu produktu). Ma bezbarwną, trochę żelową konsystencję, która nie posiada jakiegoś szczególnego zapachu. Baza jest śliska i fajnie rozprowadza się po twarzy wygładzając ją i sprawiając, że jest niezwykle przyjemna w dotyku. Nie tłuści i nie obciąża skóry, natomiast pozostawia na niej satynowe wykończenie. Aplikowane na bazę kosmetyki bardzo dobrze się rozprowadzają, nie tworząc przy tym żadnych zwarstwień czy plam. A cały makijaż zdecydowanie dłużej trzyma się z bazą, niż bez niej.

Produkt ten jest delikatny, nie podrażnia i nie wyszusza cery. Testowany dermatologicznie.

Cena: ok. 15 zł, dostępny w drogeriach i sklepie internetowym Wibo – TUTAJ.