Menu
Uroda

Biofusion Serum z witaminą C 5% od Yonelle

O najnowszej serii Yonelle – Biofusion Second Skin, zapewne wiecie już wiele. W dziale urody prezentowaliśmy całą serię, a także receznzję Kremu Naprawczego i Regenerującego. Teraz nadszedł czas na uniwersalne Serum z witaminą C 5% Biofusion.

Jak wszystkie produkty marki Yonelle, kosmetyk ten wykazuje silne działanie anti-aging, które cechuje się głębokim nawilżeniem, odżywieniem, regeneracją, ujędrnieniem, spłyceniem zmarszczek oraz redukcją wszystkich innych oznak starzenia się skóry. Trikiem serii Biofusion jest wtapianie się kosmetyku w głąb skóry w procesie biofuzji i biologiczne regenerowanie jej, stąd nazwa – Druga Skóra. Ponadto serum bogate jest w Witaminę C, która odmładza skórę, rozświetla ją i wyrównuje koloryt.

Niezwykła skuteczność kosmetyku, Yonelle osiągnęło poprzez połączenie technologii biofuzji, NANODYSKÓW™ wypełnionych ceramidami i bio-peptydami oraz potrójnej witaminie C.

Tak jak każdy produkt tej marki, Biofusion Serum z Witaminą C zapakowane jest w ofoliowany kartonik, w którym znajdziemy schowany w woreczku, ładnie prezentujący się słoiczek z pipetą oraz ulotkę ze szczegółowymi informacjami na temat produktu. Wszystko jak zwykle – dopracowane, wysoce estetyczne i eleganckie.

biofusion-serum-yonelle-glowne2

Samo użytkowanie kosmetyku jest niezwykle łatwe, sprawne i przyjemne. Zaopatrzony w pipetę słoiczek, znacznie usprawnia aplikację serum, które w konsystencji przypomina zagęszczone mleczko. Bardzo ładnie rozprowadza się po skórze i szybko wchłania, nie pozostawiając żadnej dodatkowej warstwy czy uczucia dyskomfortu (oprócz pięknego zapachu, który utrzymuje się na skórze jakiś czas). Dlatego kosmetyk można stosować zarówno na dzień (nawet pod makijaż), jak i na noc.

Serum wnika głęboko w skórę, skutecznie przy tym działając – przede wszystkim silnie nawilża, odżywia i regeneruje skórę. Spłyca zmarszczki, co z pewnością zauważysz podczas regularnego stosowania. Zmniejsza przebarwienia powstałe od słońca, a także ujędrnia i uelastycznia.

Biofusion Serum z witaminą C 5% od Yonelle jest produktem uniwersalnym. Można stosować go na skórę twarzy, dekoltu, szyji czy punktowo np. w okolicach oczu albo konkretnych niedoskonałości.

Przeznaczony do skóry suchej i normalnej, wrażliwej, dojrzałej, skłonnej do podrażnień, narażonych na przebarwienia.

Dostępny m.in. w sklepie internetowym producenta w cenie 239zł/30ml – TUTAJ.