Menu
Makijaż / Uroda

Blotterazzi by BeautyBlender

Właścicielki cery mieszanej i tłustej zazwyczaj borykają się z nieco świecącą cerą. Z problemem tym można walczyć na różne sposoby, ale zapewne zgodzicie się, że na co dzień jednym z najbardziej popularnych są bibułki matujące. Szybko znikające „chusteczki”, które niejednokrotnie do najtańszych nie należą, można zamienić na produkt wielokrotnego użytku – gąbeczkę Blotterazzi by BeautyBlener.

blotterazzi-beautyblender-3

Ja dorwałam ją w ramach Szczęśliwego Pudełka ShinyBox Dobra Partia, więc dysponuję pojedynczą sztuką, bez sztywnego etui. Standardowo zestaw Blotterazzi składa się z dwóch gąbeczek, plastikowego etui z wbudowanym lusterkiem oraz próbką żelu do prania gąbeczek. Kosztuje on 69 zł, ale ten niemały koszt okaże się z pewnością dobrą inwestycją. Gąbeczki wykonane są miękkiego i przyjemnego w dotyku tworzywa, z którego marka słynie. Na swoim egzemplarzu nie zauważyłam, żeby się jakoś wycierał czy zużywał, a mam go już ponad miesiąc.

Gąbeczka Blotterazzi to cienka kropelka, która dzięki swojemu wykończeniu umożliwia stosowanie jej na większych obszarach twarzy (zaokrągloną częścią), jak i bardziej precyzyjnie, np. w okolicach oczu (rożkiem). Choć jej głównym zadaniem jest zbieranie sebum i tym samym matowienie twarzy, to w przypadku, gdy mamy na sobie solidniejszy makijaż, może go nieco naruszać.

blotterazzi-beautyblender-2

Teoretycznie przy odpowiednim czyszczeniu gąbek Blotterazzi, nadają się one do użytku przez ok. 30-45 dni. Osobiście uważam, że gdy się o nie zadba, wystarczą na dłużej. Ale nie ukrywam, że bez etui, jest to zadanie dosyć ciężkie, a gąbeczka staje się narzędziem bardziej stacjonarnym niż mobilnym, a głównie z tą myślą została stworzona. Dlatego warto zainwestować w pełnowymiarowy produkt i cieszyć się wszystkimi zaletami Blotterazzi. 🙂