Menu
Uroda

Błyskawiczna opalenizna – 24ct Vita Liberata

Bywają sytuacje, w których potrzebujemy szybkiej opalenizny. Najczęściej pojawia się ona wraz z jakimś wydarzeniem, na którym chcemy dobrze wypaść i pięknie się prezentować. Opalone ciało wygląda bardzo atrakcyjnie i dodaje pewności siebie. Nic więc dziwnego, że szukamy sposobów na szybkie opalanie. Niestety większość z nich albo nie jest skuteczna, albo niezdrowa, ale nie Zmywalny Bronzer z drobinkami złota 24ct Vita Liberata. Ten genialny kosmetyk sprawia, że Twoje ciało jest zupełnie bezpieczne i brązowieje już w momencie aplikacji!

24ct Vita Liberata to produkt najwyższej jakości, o czym świadczą m.in. składniki pochodzenia organicznego. Jest w pełni bezpieczny, dla każdego rodzaju skóry, nawet delikatnej i wrażliwej. Pięknie i błyskawicznie ją opala, a drobinki złota dodatkowo rozświetlają. Bronzer zamknięty jest w poręcznej i bezawaryjnej buteleczce z pompką, która ułatwia jego wydobycie i aplikację. Kosmetyk ma brązowy, mieniący się drobinkami złota kolor oraz konsystencję przypominającą żel, bardzo lekką. Dzięki temu błyskawicznie wchłania się w skórę i zasycha, pozostawiając opalone i subtelnie mieniące się ciało.

vita-liberata-bronzer-zmywalny-24ct-1

Do aplikacji przyda się rękawica, dzięki której nie pobrudzicie sobie dłoni. Ta od Vita Liberata – Tanning Mitt, jest bardzo wygodna w użyciu i porządnie wykonana. Połączenie jej z zasadami nakładania samoopalających preparatów (tj. zrobiony przed aplikacją bronzera peeling czy wsmarowywanie kosmetyku okrężnymi ruchami), gwarantuje efekt pięknie opalonej skóry. Bez zacieków, niedociągnięć, dziwnych plam.

vita-liberata-rekawica

24ct to jednodniowa opalenizna, której możemy pozbyć się za pomocą wody i mydła/ żelu do mycia. Sama woda nie jest wystarczająca do jego usunięcia. Tak samo odporny jest na pot czy deszcz. Nie grozi nam więc żadna wpadka i wizerunkowa katastrofa.

24ct Zmywalny Bronzer z rozświetlającymi drobinkami złota Vita Liberata, to niezwykle prosty w aplikacji i dający świetny efekt bronzer. Naturalnie wyglądająca opalenizna rozświetlona drobinkami złota będzie idealna na różnego rodzaju wyjścia i imprezy.

Produkty Vita Liberata znajdziecie w stacjonarnych perfumeriach Sephora oraz w sklepie online – TUTAJ.

vita-liberata-bronzer-zmywalny-24ct-kompozycyjne-3