Menu
Uroda

BOTOX Kallos dla włosów

Botox do włosów?

Trzeba przyznać, że sama nazwa odżywki jest bardzo zachęcająca i na pewno ma duże znaczenie marketingowe. Niestety, dla producentów i „stety” dla nas, że marketing wszystkiego nie załatwi, a produkt by był kupowany, musi bronić się sam.

Hair Botox powstał na bazie cudownej mieszanki – Keratyny, Kolagenu i Kwasu hialuronowego. Po takiej kuracji możemy chyba oczekiwać, że włosy staną zdrowe, lśniące, sprężyste i wygładzone? I właśnie o takich efektach zapewnia nas producent. Odżywka przeznaczona jest głównie do włosów suchych, łamliwych i rozdwajających się. Gwarantuje ona szybką regenerację i odbudowę struktury włosa. Sprzedawana jest w formie 6 szklanych ampułek zapakowanych w kartonik zbiorczy. W środku znajduje się lekko lepka konsystencja, która wyglądem przypomina olejek. Zapach dosyć intensywny, ale całkiem ładny, zostaje przez jakiś czas na włosach. Hair Botox można stosować na dwa sposoby – wmasować w wysuszone ręcznikiem włosy i po 5 minutach spłukać lub użyć w mniejszej ilości bez spłukiwania.

Hair Botox Kallos

Jakie daje efekty? Nie zauważyłam polepszenia kondycji moich włosów, które z natury są lekko kręcone i trochę suche. Końcówki niestety czasami, zwłaszcza po użyciu Botoxu bez spłukania, wyglądały jak połamane i nic nie wskazywało na wyeliminowanie chociaż małego procentu ich rozdwajania się. Miałam wrażenie, że moje włosy ogólnie stają się bardziej suche. Opcja ze spłukaniem, niestety niewiele lepsza. Włosy przetłuszczały się z prędkością światła. Odżywka ta okazała się dla nich bardzo dużym obciążeniem.

Hair Botox Kallos

Produkt może i dobry, ale nie dla moich włosów. A Wy macie jakieś doświadczenia z Hair Botox marki Kallos?