Menu
Makijaż / Uroda

Cała prawda o K-Lips Lovely

Nie wiem co musiałoby się stać, aby matowe usta zostały wycofane z naszych codziennych makijaży. Chyba musiałybyśmy po prostu przestać je malować. To nam oczywiście nie grozi, więc dzisiaj o odkryciu, które pewnie wiele z Was zna już bardzo dobrze.

Przyznam zupełnie szczerze, że tak dosłowna inspiracja, jaką jest zestaw K*Lips, na początku nie wywołał u mnie entuzjazmu. I w zasadzie, w ogóle nie myślałam o jego posiadaniu. Przekonania nabierałam wraz z kolejnymi pochlebnymi opiniami, które zalały media społecznościowe. Nadszedł więc też czas i na mnie.

K*Lips od Lovely to zestaw do wykonania matowego makijażu ust. Składa się on z płynnej pomadki i konturówki w tym samym odcieniu. Cała kolekcja ma ich 5: Neutral Beauty, Milky Brow, Sweet, Pink Poison i Lovely Lips.

klips-lovely-pomadka-matowa-5

Pomadka posiada przezroczyste opakowanie z wygodnym i dosyć precyzyjnym aplikatorem. Konturówka natomiast wykonana jest z drewna, więc nie sprawia problemów przy temperowaniu i ładnie się ostrzy. W użyciu oba produkty są świetne. Kredka „lekko się prowadzi”, a pomadka kryje już przy pierwszym delikatnym machnięciu. Po wyschnięciu, a nawet jeszcze przed nim, kosmetyki stapiają się ze sobą, tworząc na ustach jedną, dobrze wyglądającą całość. Ta jest zupełnie matowa, taka jaka powinna być. Na ustach utrzymuje się dopóki nie wjedzie większy obiad czy deser (np. lody :D) czyli nawet kilka godzin (z delikatnym podjadaniem i piciem).

klips-lovely-pomadka-matowa-2

Dodatkowym atutem tego zestawu, a w zasadzie nawet samej pomadki, jest fakt, że nie suszy nadmiernie ust. Oczywiście, jak przy matowych pomadkach, są one lekko przysuszone, ale nie dzieje się z nimi nic złego – nie tworzą się skorupy i nie pękają, co przy innych tego typu produktach niestety mi się zdarzało (mimo stale pielęgnowanych ust).

Wszystko to możemy mieć za jedyne 20 zł :D, co moim zdaniem dodatkowo podbija atrakcyjność K*Lips Lovely. A tak poczyniona inwestycja kosmetyczna, będzie zapewne jedną z tych lepszych. 🙂