Menu
Uroda

Codzienna ochrona przed UV – Miejski krem SPF 40 Essential Veil Sensilis

O skórę (szczególnie twarzy) należy troszczyć się cały rok, bo nawet jeśli sezon letni się skończy, słońce nadal będzie wyglądać zza chmury, a promienie UV niekorzystnie oddziaływać na cerę.

Choć dookoła widzimy mnóstwo reklam kosmetyków o cudownym działaniu, uwierzcie nam, że nic nie zapewni waszej skórze takiego zdrowia, jak filtr ochronny. SPF, niestety tak często pomijany w codziennej pielęgnacji, jest swoistym gwarantem młodo wyglądającej, elastycznej, nawilżonej i promiennej cery. Dlatego tak ważne jest stosowanie kosmetyków, które go zawierają. Niezależnie od pór roku, czy pogody – używaj go codziennie. Może i nie zauważysz efektów w przeciągu tygodni, ale na przestrzeni lat, na pewno docenisz jego działanie.

Dzisiaj coraz więcej firm kosmetycznych uzupełnia receptury swoich kosmetyków pielęgnacyjnych o filtry. Wiele kremów na sklepowych półkach posiada SPF15, faktor ten zapewnia optymalną ochronę. Co jednak jeśli masz wrażliwą i delikatną skórę? Tendencję do uczuleń, powstawania krostek? Wtedy należy sięgnąć po coś mocniejszego. To coś, to Miejski Krem Ochronny Sensilis Essentials Veil.

miejski-krem-sensilis-essential-veil-2

Zawarty w nim filtr SPF40 (!) tworzy bardzo silną barierę ochronną dla UVA i UVB, dzięki czemu żadne, nawet najbardziej tropikalne słońce nie będzie Ci straszne (pod warunkiem, że systematycznie będziesz tą barierę odnawiała!).

Krem jest lekki, należy do tych „lejących się”. Dzięki czemu sprawnie się rozprowadza i szybciutko wchłania. Kosmetyk świetnie nawilża i delikatnie napina skórę nadając jej blasku, więc doskonale sprawdza się w codziennej pielęgnacji. Również jako baza pod makijaż, gdyż nie wchodzi w niepożądane reakcje z kosmetykami kolorowymi, a nawet z nimi współpracuje.

Oprócz szeregu przyjemnych dla skóry składników, zawiera również antyoksydanty, a i w walce z szarą i zmęczoną cerą Cię wesprze. Krem stopniowo wyrównuje koloryt, zapobiega nadając skórze zdrowy, jednolity i promienny wygląd.

miejski-krem-sensilis-essential-veil

Nie daj się zmylić małemu opakowaniu (40ml) i dość rzadkiej konsystencji – krem jest bardzo wydajny i naprawdę niewielka ilość wystarczy, żeby pokryć całą twarz.

Dostępny głównie w aptekach w cenie ok. 80 zł.