Menu
Uroda

Codzienna pielęgnacja dłoni z Indigo-nails

Jednym z podstawowych elementów pielęgnacji dłoni, jest ich kremowanie. Czynność ta jest na tyle powszechna i oczywista, że nawet nie dopuszczamy do siebie myśli, że mogłybyśmy robić to źle, a jednak.

Przede wszystkim pamiętajcie o tym, że krem powinien pokryć dłonie w całości. Nie tylko na zewnątrz albo wewnątrz, ale również między palcami. Ważne jest wtarcie kosmetyku przy paznokciach, dzięki czemu dodatkowo pielęgnujemy skórki. Jeśli masz chwilę czasu, możesz również dłonie rozmasować (podszczypując, naciągając). Nie tylko poprawi to krążenie, ale również pozwoli cieszyć Ci się zdrowo i młodo wyglądającymi dłońmi przez długi czas. Pamiętaj, że nadmiar kremu powinno się wytrzeć. 

Jakich kremów i kiedy używać? Wbrew pozorom konsystencja ma znaczenie. Im kosmetyk jest bardziej lekki, tym szybciej się wchłania i ostatecznie nawilża i odżywia skórę. Kremy tego typu nie pozostawiają na rękach tłustej warstwy przez co są idealne do stosowania w ciągu dnia (w domu, pracy, na mieście). Kremy z bardziej skondensowaną formułą mogą być kłopotliwe. Po pierwsze, efektu nawilżenia nie otrzymujemy od razu, gdyż tego typu kosmetyki wchłaniają się znacznie dłużej. Po drugie – zostawiają również tłusty nalot, co nie jest ani komfortowe, ani praktyczne (możesz coś ubrudzić, albo coś upuścić). Dlatego takie kremy lepiej stosować w domu, gdy mamy dużo czasu, albo gdy kładziemy się spać. Krem wtedy ma czas i szansę zrobić to, co do niego należy.

kremy-do-rak-ndigo-nails

Dzisiaj chcemy przedstawić wam kremy Indigo-nails, które idealnie wpisują się w profil tych praktycznych. Świetnie sprawdzą się w domu, czy w pracy, gdyż całkiem spora butelka o pojemności 300ml, posiada pompkę. Mają one bardzo estetyczne opakowania, dlatego możesz postawić je wszędzie – w łazience, na komodzie w salonie albo na biurku w pracy.

Konsystencja jest lekka, przez co bardzo dobrze wchłania się w skórę. Kremy nie pozostawiają żadnych dodatkowych warstw, ani uczucia nadmiernego natłuszczenia. Bardzo fajnie nawilżają dłonie. Sprawiają, że są gładkie i miękkie.

To co z pewnością wyróżnia kremy Indigo-nails, to przepiękne zapachy, które utrzymują się na skórze niezwykle długo. Nawet po kilkukrotnym myciu rąk, jesteś w stanie wyczuć zapach zmysłowych perfum, albo soczystych owoców. Coś niesamowitego!

Mimo stosunkowo lekkiej formuły kremy są niezwykle wydajne i intensywne. Butelka 300ml z pewnością starczy wam na długi okres czasu.

krem-do-rak-indigo-nails-zurawinowy

Kremy do rąk Indigo-nails dostępne są m.in. w sklepie internetowym producenta, w cenie 29 zł – tutaj.