Menu
I cała reszta

Codzienna porcja błonnika – Arbonne Essentials Fibre Support

Błonnik to substancja pochodzenia roślinnego, która nie ulega trawieniu. Jej źródłem są warzywa, zwłaszcza strączkowe, owoce oraz produkty zbożowe. To niezastąpiony elementy zdrowej diety oraz procesu odchudzania. Bez niego trudno wyobrazić sobie walkę o płaski brzuch i smukłą sylwetkę.

Regularne spożywanie błonnika wraz z jedzeniem lub pod postacią suplementu diety to konieczność, jeśli chcesz dbać o swój układ pokarmowy oraz figurę. Błonnik obniża ciśnienie krwi, zmniejsza przyswajalność cholesterolu, zapewnia uczucie sytości, przyspiesza przemianę materii, działa przeciwnowotworowo i ochronnie na przewód pokarmowy. To bardzo dobre powody, by pamiętać o przyjmowaniu tego drogocennego składnika diety codziennie.

Niestety, coraz więcej osób żyje w pośpiechu, zapominając o zdrowym i zbilansowanym jadłospisie, co skutkuje niedostarczaniem wielu potrzebnych mikroelementów. Arbonne przychodzi ci z pomocą, abyś mogła w wygodny sposób przyjmować błonnik i nigdy nie pominęła jego dawki. Fibre Support to rozpuszczalny błonnik, którego jedna porcja wynosi 12 gram, co odpowiada 30% zapotrzebowania na ten składnik. Wystarczy, że dorzucisz go do koktajlu, zupy, owsianki czy jogurtu. Jest bezzapachowy, więc nie musisz obawiać się, że zmieni smak potrawy. Fibre Support to produkt niezwykle praktyczny w użyciu. Zapakowany w wygodny doypack ze struną, sprawia, że nie potrzebujesz dodatkowych pojemników. Jedno opakowanie zawiera 30 porcji, co wystarcza na miesiąc. Dzięki niemu już nigdy nie będziesz zmagać się z niedoborem błonnika.