Menu
Pielęgnacja / Uroda

Cukrowo-solne złuszczanie

Złuszczanie martwego naskórka to niezwykle istotny element pielęgnacji skóry. Peeling jednocześnie pomaga pozbyć się tego, co już bezużyteczne oraz stymuluje odnowę komórek. Pozbywamy się dzięki niemu poszarzałej od zanieczyszczeń skóry, a zyskujemy rozświetlenie i wygładzenie.

Po zastosowaniu peelingu skóra staje się głęboko oczyszczona, bardziej ujędrniona i przyjemna w dotyku. A ściągnięta warstwa martwego naskórka pozwala na skuteczne wchłanianie składników aktywnych zawartych w kremach i balsamach. Ponieważ peeling, to dosyć intensywny kosmetyk, ważne aby by on na prawdę dobrej jakości, z przyjaznym składem, fajną konsystencją. Skuteczny, a zarazem delikatny. I taki właśnie jest Wygładzający cukrowo-solny peeling do ciała Multioils Bomb Evree.

p1000918

Pierwsze, jak i każde kolejne spotkanie z tym kosmetykiem, będzie z pewnością miłymi chwilami, gdyż jest to bardzo sympatyczny produkt oparty na naturalnych składnikach. Te złuszczają i jednocześnie odżywiają. Peeling zawiera m.in. olej winogronowy, olej macadamia i masło shea. Zawarte w nim sól i cukier (tworzące zbitą i treściwą konsystencję) bardzo dobrze radzą sobie ze ścieraniem naskórka, pozostawiając skórę świeżą i wygładzoną. Po usunięciu kosmetyku pozostaje na niej oleista powłoka (zawdzięczamy ją oczywiście składnikom aktywnym), która sprawia, że nie odczuwamy żadnego dyskomfortu czy uczucia suchości. Ciało jest odżywione i zregenerowane. Jeszcze jedną, ogromną zaletą peelingu, jest jego słodki, taki domowo-ciastkowy zapach – WSPANIAŁY.

p1000919

Jeśli skóra nie jest wyjątkowo drażliwa i delikatna, peeling powinno się wykonywać dwa razy w tygodniu. Jeśli jest, częstotliwość wykonywania zabiegu po prostu należy wyczuć. Pewne jest jednak to, że nie będziecie mogły się doczekać, aby znów sięgnąć po Wygładzający cukrowo-solny peeling do ciała Multioils Bomb Evree. 🙂