Menu
Uroda

Czysty Olej Kokosowy KTC

Według amerykańskiego Vouge’a, olej kokosowy to jeden z dziesięciu produktów, którego powinna używać każda modelka. Skoro najpiękniejsze kobiety świata są nim oczarowane, to czemu by go nie wypróbować?

Olej koksowy uzyskuje się z twardego miąższu kokosów. Te nieoczyszczone oraz tłoczone na zimno, zachowują swój naturalny zapach. Wtedy masz pewność, że tłuszcz ten zawiera wszystkie cenne składniki, które będą nieocenione w kuchni, jak i w pielęgnacji ciała.

Zastosowanie w kuchni i diecie

Wielokrotnie udowodniono, że olej kokosowy jest najzdrowszy i najlepszy do smażenia w bardzo wysokich temperaturach, gdyż się nie przypala. Poza tym, w przeciwieństwie do wielu popularniejszych tłuszczów nie tuczy, a można powiedzieć nawet, że odchudza, bowiem pozytywnie wpływa na przemianę materii. Możesz nim także zastąpić masło czy margarynę, kiedy pieczesz albo przygotowujesz kanapki.

Zastosowanie profilaktyczne

Jednak olej kokosowy jest naprawdę wszechstronny i nie można poprzestać jedynie na wymienieniu jego kulinarnych właściwości. Powinny stosować go wszystkie osoby, które mają problem z ciągłymi przeziębieniami i słabą odpornością, gdyż tłuszcz ten działa, jak naturalny antybiotyk.

Zastosowanie kosmetyczne

Dodatkowo, stosowany zewnętrznie, pomaga rozprawić się ze uporczywymi problemami dermatologicznymi, jak i przywraca skórze elastyczność i nawilża ją. Dobroczynne działanie wykazuje również na włosach, wzmacniając cebulki oraz zapobiegając rozdwajaniu się końcówek. A jakby tego wszystkiego było mało, można go zabrać ze sobą do sypialni, gdzie idealnie sprawdzi się jako jadalny lubrykant!

olej-kokosowy-ktc-2

Recenzja: Czysty Olej Kokosowy KTC

Dzisiaj jednak chcemy przedstawić wam Czysty Olej Kokosowy KTC, który zgodnie z instrukcją stosowany był głównie w celu pielęgnacji włosów oraz odżywienia całego ciała.

Olej ten świetnie nawilża włosy, regeneruje je i nadaje sprężystości. Bardzo dobrze sprawdza się jako maska i jako odżywka bez spłukiwania (o ile nie przesadzisz z jego ilością i wmasowujesz go jedynie w końcówki!). To właśnie na końcówki – w szczególności te zniszczone, połamane i rozdwojone, ma zbawienny wpływ.

Bardzo przyjemnie wsmarowuje się go w ciało, które pozostaje nawilżone i przez chwilę lekko natłuszczone. Badzo dobrze sprawdza się przy pielęgnacji wysuszonych łokci czy stóp. Regeneruje skórę i wygładza ją.

Czysty Olej Kokosowy KTC to słoik o pojemności 500ml! Opakowanie jest naprawdę spore, więc starczy go i na włosy i na ciało – bez obaw. Ze względu na konsystencję o specyfiku, która jest stała, a rozpływa się dopiero przy kontakcie z ciałem, olej ze słoika musisz czymś wydobyć. Na szczęście nie jest to w żaden sposób uciążliwe.

Ten naturalny kosmetyk jest niezwykle wydajny, a i jego cena jest bardzo atrakcyjna! W sklepie Bombay Bazaar płacicie za niego jedynie 14,50 zł. Znajdziecie go tutaj.

olej-kokosowy-ktc