Menu
Pielęgnacja / Uroda

Demakijaż dla wrażliwców – Le’Maadr h2O24 Łagodząca i nawilżająca woda micelarna

Kosmetyki do demakijażu, szczególnie tego ciężkiego, wodoodpornego, mogą podrażniać delikatną skórę. Uczucie szczypania, zaczerwienienia czy wysuszenie to typowe objawy. Wrażliwce muszą sięgać po produkty skuteczne, ale jednocześnie niezwykle łagodne, które nie tylko nie będą drażnić skóry, ale dodatkowo ją ukoją, zrelaksują, nawilżą i zregenerują. Choć mogłoby się wydawać, że o taki produkt ciężko, to jest na wyciągnięcie ręki.

Le’Maadr h2O24 Łagodząca i nawilżająca woda micelarna do demakijażu to funkcjonalny kosmetyk, który świetnie sprawdza się nie tylko do usuwania tuszu z rzęs! Woda polecana jest do każdego typu skóry, choć szczególnie dobrze sprawdza się w kontakcie z tą wrażliwą i suchą. Oprócz usuwania makijażu i całodziennych zanieczyszczeń, może być kuracją regenerującą i nawilżającą po różnego rodzaju zabiegach kosmetycznych, peelingach, depilacji czy intensywnym kontakcie ze słońcem. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom i udoskonalonej formule, intensywnie regeneruje naskórek.Tym samym możemy uznać go za bazowy element pielęgnacji posłonecznej, która aktualnie jest tak istotna! Kosmetyk zawiera m.in. allantoinę, d-panthenol i aloes, i to właśnie dzięki nim jest tak funkcjonalny.

lemaadr-woda-lagodzaca-do-demakijazu-2

Łagodzącą i nawilżającą wodę micelarną h2O24 od Le’Maadr używa się w taki sam sposób, co podobne tego typu produkty. Niezbędnym elementem jest płatek kosmetyczny, którym rozprowadzamy kosmetyk po twarzy, zbierając przy okazji resztki makijażu i zanieczyszczenia. W przypadku usuwania makijażu oczu, radzi sobie z tym naprawdę dobrze, również w przypadku cięższego oka i wodoodpornego tuszu. Skórę pozostawia nawilżoną, napiętą i elastyczną. Przyjemną w dotyku i w zdecydowanie lepszej kondycji.

Butelka 500ml, choć wydaje się być ogromna, bardzo dobrze leży w dłoni i my bardzo te opakowania lubimy. Bo przy dodatkowej wydajności produktu, można cieszyć się swoim ulubionym kosmetykiem przez długi okres czasu. Le’Maadr h2O24 Łagodząca i nawilżająca woda micelarna do demakijażu dostępna jest również w butelce 100 ml oraz chusteczkach i obie te wersje polecamy w przypadku podróży czy torebkowej kosmetyczki.