Menu
Pielęgnacja / Uroda

Detoksykująca seria pielęgnacyjna Mincer Pharma – OXYGEN DETOX

Ostatnio coraz częściej marki kosmetyczne sięgają po składniki głęboko oczyszczające i detoksykujące. Na ich bazie powstają nowe, kompletne linie kosmetyków, które mają za zadanie chronić skórę przed codziennymi szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, ale i wewnętrznymi. Zwracając uwagę na to, że na stan skóry zarówno może wpływać to co jemy, gdzie przebywamy, a także jak się czujemy.  

Szara, pozbawiona blasku, szorstka i czasami nawet zwiotczała skóra, to efekt wielu różnorodnych czynników. Od ciągłego pośpiechu, wielu stresów i nerwów, po niepełnowartościowe, często nieregularne posiłki, aż na smogu, promieniowaniu UV i przesuszonym, a często nawet zagrzybiałym powietrzu z klimatyzatorów kończąc. Odpowiadając na zapotrzebowanie zmęczonej nimi wszystkimi skóry ze swoją propozycją wyszła marka Mincer Pharma z nowiutką linią kosmetyków OXYGEN DETOX.

Kosmetyki OXYGEN DETOX Mincer Pharma to kompleksowa, uzupełniająca się linia naprawczo-ochronna, dbająca o codzienną regenerację i usuwanie wyrządzonych w trakcie dnia skórze krzywd. Dzięki zawartym filtrom oraz Anti-Pollution Complex, na powierzchni skóry tworzona jest powłoka ochronna. Zabezpiecza ona nie tylko przed promieniowaniem UV, ale i zanieczyszczonym powietrzem. Pozostałe zawarte w kosmetykach składniki aktywne wzmacniają, nawilżają i regenerują. Odpowiednio natleniona skóra, ulega wygładzeniu, wypełnieniu i spłyceniu zmarszczek.

mincer-pharma-seria-oxygen-detox-2

Seria Oxygen Detox Mincer Pharma

W skład serii OXYGEN DETOX Mincer Pharma wchodzą:

• N° 1501 OCHRONNY KREM-TARCZA NA DZIEŃ SPF 20  – przywraca świeżość i naturalny blask. Chroni skórę i nawilża ją. Z powodzenim zastąpi bazę pod makijaż. Składniki aktywne: kapsułkowane filtry UVA/UVB, anti-pollution complex, technologia dermoshield.

• N° 1503 NAPRAWCZY KREM- MASKA NA NOC – intensywnie regeneruje i koi. Może być stosowana zarówno jako krem, jak i w postaci grubszej warstwy – maski, bez spłukiwania. Składniki aktywne: oxydetox pro complex, frakcyjne molekuły naprawcze, dermolienty.

• N° 1504 KREM-ILUMINATOR POD OCZY I NA POWIEKI – wygładza, łagodzi i intensywnie nawilża skórę wokół oczu. Składniki aktywne: protectiver plus, aktywator sirtuin, iricalmina.

• N° 1505 SERUM-REMEDIUM DO TWARZY – gwarantuje naturalny i rozświetlony wygląd skóry, jej intensywną regenerację i skuteczną ochronę. Składniki aktywne: anti-pollution complex, technologia dermoshield, protextiver plus.

• N° 1511 CARBO-GEL OCZYSZCZAJĄCY – oczyszcza, relaksuje i przywraca równowagę. Składniki aktywne: aktywny węgiel, ziemia okrzemowa, czynnik myjący ultra mild. Więcej w jednym z niedawno opublikowanych wpisów – Żel oczyszczający Carbo-Gel Oxygen Detox Mincer Pharma.

Wszystkie kosmetyki z tej serii, no może poza Kremem na Noc, mają lekkie, szybko wchłaniające się formuły. Delikatne i łagodne, raczej minimalizują ryzyko wystąpienia podrażnień, nawet biorąc pod uwagę ich silne działanie. Nie zawierają kompozycji zapachowych, sztucznych barwników czy silikonów. Każdy z nich kosztuje ok. 30 zł i są dostępne m.in. w Rossmann, SuperPharm czy Kontigo.