Menu
Uroda

Dla zmęczonych stóp – Żel chłodząco-antyperspiracyjny No. 36

Powolnymi krokami zbliża się długo wyczekiwane lato, a już teraz mamy przyjemność cieszyć się pierwszymi dniami wiosny. Razem z nimi wzrasta nie tylko temperatura, ale i aktywność fizyczna, jak i towarzyska. I właśnie w takich sytuacjach, zupełnie codziennych, ale czasami wyczerpujących, z pomocą i ulgą przychodzi nam Żel chłodząco-antyperspiracyjny marki No.36.

Dzięki dużej zawartości gliceryny stopy w szybkim tempie stają się gładkie i miękkie. D-pantenol łagodzi podrażnienia oraz regeneruje skórę. Dodatkowym atutem jest ekstrakt z szałwii lekarskiej, która skutecznie redukuje wydzielanie potu i pomaga w utrzymaniu ich świeżości. Żel zapewnia również przyjemne uczucie chłodzenia, co może przynieść stopom wielką ulgę, po pracowitym i przechodzonym dniu.

cztery-pory-roku-no36-zel-antyperspiracyjny-2

Poręczna tubka (o poj. 100 ml), to chyba najlepsze rozwiązanie dla tego typu produktu. Konsystencja żelu jest na tyle lekka, że bardzo szybko się wchłania, dzięki czemu składniki aktywne mogą działać od razu. Żel jest bardzo wydajny. Wchłania się całkowicie, nie pozostawia żadnych plam, śladów.

Zmniejsza potliwość, koi, łagodzi oraz odżywia. Idealnie sprawdza się zarówno przed i po treningach, po jeździe na rolkach czy rowerze. Nie zawiedzie również w pracy, szkole czy podczas różnego rodzaju imprez.

Dostępny jest w drogeriach, w cenie ok. 7 zł.