Menu
Uroda

Dobrze wytuszowane rzęsy – Delia Cosmetics Collagen, Keratin i Argan Lash

Do portfolio kosmetyków marki Delia Cosmetics właśnie dołączyły trzy nowe maskary – Collagen Lash Super Curl Up, Keratin Lash Maxi Volume, Argan Lash Ideal Volume & Lenght. Jak się rozprowadzają, jaki efekt dają i ile utrzymują na rzęsach?

deliacosmetics-keratin-collagen-argan-lash-3

 

Wszystkie maskary dają nieco inny efekt, oparte są na różnych składnikach bazowych, a i ich szczoteczki mają zupełnie różne kształty. Każda z nich świetnie się sprawdza w makijażu całodziennym, jak i wieczorowym. Bardzo dobrze się rozprowadzają. Mają gładkie, pozbawione grudek konsystencje, a szczoteczki ładnie rozczesują rzęsy. Maskary szybko wysychają, nie kruszą się i nie ciążą. Są delikatne dla rzęs i oczu. Nie sprawiają również żadnych problemów przy demakijażu. Dodatkowy plus należy się za silikonowe, ciekawie wyprofilowane szczoteczki.

deliacosmetics-tusz-keratinlash

Keratin Lash Maxi Volume

ARGAN LASH IDEAL VOLUME&LENGTH – maskara pogrubiająca i zwiększająca objętość. Zawiera olej arganowy, który dodaje rzęsom witalności. Asymetryczna szczoteczka ma za zadanie dodać im objętości i długości.

COLLAGEN LASH SUPER CURL UP – maskara podkręcająca. Szczoteczka unosi rzęsy, podkręcając je przy tym. Zawiera kolagen, który wpływa na elastycznośc i sprężystość włosków.

I na koniec mój faworyt – KERATIN LASH MAXI VOLUME – maskara nadająca maksymalną objętość. Zapewnia grube, mięsiste rzęsy – bez grudek i sklejania. Zawiera keratynę, która dba o ich kondycję.

deliacosmetics-keratin-collagen-argan-lash-2

Dostępne m.in. w sklepie internetowym marki (TUTAJ), w cenie 15,90 zł każda.