Menu
Paznokcie / Uroda

Domowy i trwały manicure z Incredible Gel Wibo

Nasycony kolor, połysk i długotrwały efekt na paznokciach bez użycia lakieru hybrydowego? Będzie ciężko, ale ogólnie jest do zrobienia. Wystarczy sięgnąć po odpowiednie produkty, trochę zadbać o płytkę paznokcia i nawet zmywanie naczyń nie będzie nam straszne. 🙂

Zasada jest taka – jeśli chcesz przedłużyć trwałość lakieru to przede wszystkim powinnaś zadbać o to, aby paznokcie przed malowaniem były nawilżone, ale nie natłuszczone. Na oczyszczone paznokcie nakładamy bazę, która jednocześnie chroni płytkę i przedłuża świeżość manicure. Później aplikujemy lakier, a na sam koniec top, który nadaje zazwyczaj jeszcze większy połysk i chroni przed odpryskiwaniem i ścieraniem się koloru. Pomalowane w taki sposób pazurki z pewnością zniosą wiele codziennych obowiązków, a ty będziesz mogła się cieszyć ich estetycznym wyglądem znacznie dłużej.

Efekt manicure hybrydowego, czyli takiego pełnego blasku, koloru i trwałości, bez użycia tego typu lakieru, uzyskać można z Incredible Gel Wibo. Lakier jest bardzo treściwy, dzięki czemu wystarczy jedna warstwa do prawidłowego pokrycia. Z drugiej strony nie jest jakiś wyjątkowo gęsty. Nie ciągnie się i nie zastyga zbyt szybko (przed sprawnym rozprowadzeniem). Szeroki pędzelek ułatwia i przyspiesza aplikację.

incredible-gel-wibo-manicure-2

Choć lakier Incredible Gel powinno użyć się pomiędzy bazę i top z tej serii, ja zmieszałam go z innymi produktami Wibo. Mimo tego, lakier utrzymał się na paznokciach w świetnej formie około tygodnia. Co przy moich codziennych obowiązkach – czy to w pracy, czy w domu, jest wręcz niemożliwe. Jestem więc pod ogromnym ważeniem jakości tego produktu, ale nie bez znaczenia są również kolory. Jak dla mnie numerek 11 to istny hit!

Lakiery Incredible Gel Wibo dostępne są online (TUTAJ) oraz stacjonarnie (np. Rossmann), w cenie ok. 9 zł.