Menu
Makijaż / Uroda

Dwa szybkie sposoby na stylizację brwi

Stylizacja brwi to aktualnie podstawa codziennego makijażu. Mocno zakreślone i gęste łuki na naszych twarzach stały się tak naprawdę popularne dzięki topmodelce.

Cara Delevingne brwi uwydatniła do tego stopnia, że stały się one jej znakiem rozpoznawczym i celem urodowym rzeszy kobiet na całym świecie! Ale nie o tym, bo o szybkie triki w stylizacji tych włosków się rozchodzi, a one wcale nie muszą być aż tak mocne, jak te, które rozreklamowała swoją osobą Cara. Czasami wystarczy tylko je rozczesać, lekko podkreślić lub uzupełnić braki, pozostawiając przy tym zupełnie naturalny i delikatny efekt.

Jak uzyskać uporządkowane brwi w szybki sposób? Sięgnąć po stworzone do tego kosmetyki. 🙂 Moim hitem jest Przyciemniająca mascara do brwi i Długotrwała konturówka do brwi Golden Rose – duet idealnie się uzupełniający i świetnie sprawdzający w codziennym makijażu. Tusz, wbrew pozorom, jest kosmetykiem i „urządzeniem” wielofunkcyjnym. Dzięki niemu w delikatny sposób podkreślimy kolor brwi, nadamy im lekkiego blasku, a także wyczeszemy je i nadamy odpowiedniego kształtu. Maskara posiada lekką, szybko zastygającą konsystencję, która się nie maże i nie kruszy. Nie skleja włosków i nie zostawia na nich grudek. Pozostaje na nich przez cały dzień, a i z demakijażem nie ma żadnych problemów.

goldenrose-maskara-kontorowka-do-brwi-3
Długotrwała konturówka do brwi Golden Rose to z kolei gadżet, który odnajduje swoje zastosowanie zarówno w kształtowaniu całej linii brwi, jak i tylko uzupełnienie występujących braków. Dobrze dobrany kolor (dostępnych jest aż 7 odcieni!) zapewnia świetne efekty maskowania ubytków. Jest to kredka automatyczna, o bardzo smukłym kształcie, dlatego nie trzeba martwić się o precyzję tych zabiegów. Wygodna i szybka w użyciu. Dodatkowym plusem jest szczoteczka, która rozczesze brwi, odpowiednio je ułoży, a także usunie nadmiar kredki. Kosmetyk trwały i utrzymujący się cały dzień.

Do uzyskania efektu naturalnych i jednocześnie wystylizowanych brwi, duet ten sprawdza się idealnie. Intensywność makijażu i moc spojrzenia kontrolujecie same, w trakcie jego wykonywania, więc to chyba całkiem komfortowa sytuacja. 🙂

goldenrose-maskara-kontorowka-do-brwi-2

Zarówno maskara, jak i kontórwka dostępne są m.in. w sklepie internetowym Golden Rose, za 9,90 zł (aktualnie promocja!) oraz 19,90 zł.