Menu
Uroda

Efekt matowych paznokci z Indigo Matt Effect Top Coat

Jeszcze do niedawna lubiłyśmy, kiedy nasze paznokcie błyszczały. Często decydowałyśmy się na lakiery z formułą błysku, drobinkami brokatu itp. Takie rozwiązania nadal są interesujące, ale znacznie częściej na co dzień wybieramy i stawiamy na mat!

Lakiery pozostawiające na paznokciach efekt matu sprawiają, że całość naszego looku staje się bardziej elegancka oraz stonowana, ale i stylowa. Dlatego są one idealne zarówno na rozmowę kwalifikacyjną, spotkanie z klientem, uczelnię czy spotkania towarzyskie.

Efekt matu można osiągnąć dzięki specjalnym lakierom lub bezbarwnym preparatom nakładanym na tradycyjne, błyszczące lakiery, takim jak Indigo Matt Effect Top Coat. Produkt ten wydobędzie głębie z każdej barwy, dzięki czemu zielenie uzyskają interesujący, butelkowy odcień, fiolety i czerwienie staną się tajemnicze, a czerń będzie kusić.

mat-top-coat-indigo-2

Top ten jest łatwy w aplikacji, gdyż używa się go jako warstwę wierzchnią. Ma lekką konsystencję, bardzo ładnie się rozprowadza. Z powodzeniem można go nałożyć na paznokcie akrylowe, hybrydowe i żelowe. Bardzo szybko wysycha i nie zmiękcza lakieru bazowego. Utrzymuje się na nim do końca, nie ściera się i nie niszczy wcześniej wykonanego manicure. Bardzo ładnie matuje kolor i świetnie się prezentuje.

Top matujący do paznokci – Indigo Matt Effect Top Coat to absolutny must have w każdej kosmetyczce. Kiedy raz go wypróbujesz, nie będziesz mogła przestać, a mat na dobre zagości na twoich dłoniach. 🙂

Dostępny w sklepie internetowym producenta – TUTAJ, w cenie 16zł/ 10ml.