Menu
Uroda

Fajnie, bo naturalnie! Czyli wakacyjny makijaż krok po kroku

Z każdym sezonem trendy makijażowe się zmieniają. Od nowych produktów, po kolory, aż na różnorodnych efektach kończąc. Jest jednak jeden kierunek, który nigdy się nie zmienia i zawsze jest hot – „no make up”. Jest świeżo, lekko i naturalnie. I właśnie tego oczekuje się od letniego makijażu. Dlatego dzisiaj zaprezentujemy Wam kilka produktów Ingrid Cosmetics, które idealnie sprawdzają się w tego typu zadaniach.

Twarz. Wakacje to czas nawilżania i ochrony cery, wiadomo jednak, że wychodząc na miasto czy spotkanie raczej nie obejdziemy się chociażby bez „muśnięcia” twarzy ulubionym pudrem, bronzerem czy rozświetlaczem. Do delikatnego efektu polecamy Luksusowy Puder Ingrid HD Beauty Innovation, który lubimy z kilku powodów. Przede wszystkim jest praktyczny – zawiera kasetkę z lusterkiem i poduszeczką. Po drugie ma dosyć kompaktowe rozmiary, dlatego można go wrzucić nawet do małej torebki i użyć w razie potrzeby. Matuje delikatnie, bez przesadzonego efektu i maski. No i ładnie pachnie! Jeśli chcesz delikatnie rozświetlić i jedocześnie podkreślić kości policzkowe, albo strefę T, powinnaś sięgnąć w tym celu po Puder Rozświetlający HD Beauty Innovation. Lekki i subtelny, nadający świeży i zdrowy efekt. Możesz poczytać o nim również tutaj – http://studioms.pro-linuxpl.com/marta/wiosenny-makijaz-ingrid-cosmetics/.

puder-ingrid-kompozycja

Oczy. W celu wyrównania kolorytu powieki używaj neutralnych odcieni – jasnych różów, beży, brązów, które niewiele, o ile w ogóle różnią się od jej koloru. W ten sposób zyskasz zupełnie naturalny, ale mimo wszystko tyci ulepszony wygląd. Naszym ulubieńcem do tego zadania stał się cienie Egoist (nr 6). W przypadku gdy chcecie rozjaśnić sobie kąciki, albo łuki pod brwiami, możecie użyć w tym celu wspomnianego już rozświetlacza, albo cieni Egoist nr 1. Dopełnieniem naturalnego spojrzenia są oczywiście rozczesane i wzmocnione kolorem rzęsy, które z pewnością uzyskasz razem z Maskarą Ideal Lashes All in One. Choć pierwsze zetknięcie się z tak wyprofilowaną szczoteczką może okazać się szokiem, bardzo szybko ją polubisz i się do niej przyzwyczaisz.

tusz-cienie-ingrid

Usta. Zdecydowanie soczyste! Ale bez zbędnych barwników i sztucznych kolorów. Wybierz coś delikatnego, najlepiej prawie, że przezroczystego, z delikatnym połyskiem. Błyszczące, ale naturalnie wyglądające w słońcu usta, to podstawa wakacyjnego, świeżego looku! P.S. Polecamy Lip Gloss Ingrid Cosmetics w kolorze nr 001.

ingrid-kompozycja-kolorowka-1
Na wieczór. O ile w ciągu dnia unikamy ciężkich, maskujących rozwiązań, o tyle wieczorami, szczególnie gdy w perspektywie mamy jakieś wyjście, możemy sobie zaszaleć i sięgnąć po kosmetyki takie jak podkład czy korektor. Uwaga! Podczas wakacji zwracajcie uwagę na dopasowanie podkładu do stale wystawionej na słońce buzi. Koloryt twarzy z dnia na dzień może się zmieniać. Co zrobić w takiej sytuacji? Nasza rada – na wakacje zabierz dwa podkłady – jeden jaśniejszy, drugi ciemniejszy i twórz z nich odpowiednie w danym momencie mieszanki. 🙂