Menu
Pielęgnacja / Uroda

Foltene Pharma w trosce o rzęsy i brwi

Moda na gęste i długie rzęsy trwa. Wiele kobiet decyduje się na przyczepianie trwałych rzęs sztucznych, inne zaś sięgają (po tak popularne dzisiaj) odżywki do rzęs. Licząc na to, że ich naturalne włoski przy oku nabiorą objętości, gęstości i długości.

Sprawa z różnego rodzaju odżywkami i kuracjami nie jest jednak tak różowa – nie dają aż tak spektakularnych efektów co sztuczne rzęsy i na dodatek wymagają systematyczności! Ale gdy rzeczywiście poświęcimy im odrobinę czasu rano i wieczorem, może okazać się, że nasze spojrzenie zyskuje nową jakość.

Zachęcona niezwykłą skutecznością Kuracji wzmacniającej paznokcie Foltene Pharma (TUTAJ), postanowiłam wypróbować również produkt wzmacniający rzęsy i brwi. Zawiera ona Tricalgoxyl®, kompleks polisacharydowy z roślin morskich, wyciąg z oczaru wirginijskiego – Hamamelis virginina).

foltene-pharma-kuracja-do-rzes-i-brwi-3

Kuracja wzmacniająca rzęsy i brwi Foltene Pharma, to buteleczka z aplikatorem typowym dla maskar -wyprofilowana szczoteczka, wykonana z dosyć twardego włosia. Dlatego odnajduje zastosowanie zarówno przy rozczesywaniu rzęs, jak i brwi. Magiczny płyn zamknięty w buteleczce ma raczej rzadką, lekko ciągnącą się konsystencję, która łatwo rozprowadza się po włoskach, szybko się wchłaniając.

Preparat powinno się stosować dwa razy w ciągu dnia – rano i wieczorem. Co wcale nie oznacza, że musisz odstawić tusz do rzęs. Kuracja Foltene Pharma świetnie z nim współpracuje! Aplikacja tuszu, po wcześniejszym nałożeniu odżywki na rzęsy, wydaje się bardziej płynna. Tusz nie skleja się, nie tworzy grudek, ładnie się rozprowadza. Ale to oczywiście tylko dodatkowy atut tej odżywki, gdyż regularne jej stosowanie zapewnia mocne rzęsy i brwi, które znacznie rzadziej wypadają. Z pewnością zyskują na długości, a i na gęstsze wyglądają. Kuracja nie podrażnia oczu i nie powoduje uczucia dyskomfortu. Swietnie sprawdza się zarówno na dzień, jak i na noc.

foltene-pharma-kuracja-do-rzes-i-brwi-2

Dostępna w dobrych aptekach stacjonarnych i internetowych, w cenie ok. 60 zł.