Menu
Paznokcie / Uroda

Holograficzne paznokcie – Golden Rose Holographic Nail Colour

Dzisiaj coś, czego dawno tutaj nie było. Sposób na fantastyczne paznokcie w jakieś 5 minut! 🙂

Dorwałam takie cudo, które robi niesamowity efekt, a teoretycznie jest tylko zwykłym lakierem do paznokci. Golden Rose Holographic Nail Colour, bo o nim mowa, to ogromna niespodzianka.

Holograficzny efekt z tym lakierem osiąga się już przy pierwszym maźnięciu. Miniaturowe, różnokolorowe drobinki, odbijają światło w każdą stronę, tworząc jednocześnie przepięknie mieniącą się taflę. Bazowy kolor (w moim przypadku różowy, a z palety jest to 04) uzupełniony jest diamentowym pyłem i to właśnie on sprawia, że płytka paznokcia zawsze wygląda inaczej, pięknie się mieni, a odbijające się od niej światło układa się w tęczę.

goldenrose-holographic-lakier-2

Lakier jest wygodny w użyciu i szybko wysycha, ale też nie zastyga podczas aplikacji. Nie nabiera pęcherzyków powietrza, nie tworzy zgrubień. Ładnie rozkłada się na płytce, powodując jej jednomierne, gładkie krycie. Jak już wspominałam do osiągnięcia efektu holograficznych paznokci w zasadzie wystarczy tylko jedna warstwa. Ja na swoich paznokciach zastosowałam dwie. Pod lakier położyłam bazę, a na niego polałam nieco przyspieszacza wysychania. I nic więcej. Tak wykonany manicure utrzymuje się na paznokciach (bez ich oszczędzania) ok. 4-5 dni. Po tym czasie mogą się już pojawić pierwsze wytarcia czy odpryski.

Aktualnie gama kolorystyczna składa się z 7 odcieni, a każdy z nich kosztuje ok. 20 zł.