Menu
Uroda

I bez makijażu możesz wyglądać pięknie

Choć większość z nas nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez podkreślenia rzęs czy zmatowienia cery pudrem, to jednak nie zawsze mamy ochotę nakładać pełny makijaż. Co zrobić, żeby nawet bez niego wyglądać dobrze? Poznaj nasze triki!

  1. Regularnie wykonuj peeling twarzy. Dzięki temu złuszczysz martwy naskórek i sprawisz, że twoja cera stanie się gładka, a jej koloryt się wyrówna. Jeśli twoja skóra jest wrażliwa, wówczas użyj peelingu enzymatycznego zamiast mechanicznego.
  2. Pamiętaj o codziennym nawilżeniu. Zadbana cera to taka, która jest dobrze odżywiona. Kolorowe kosmetyki, kuracje antytrądzikowe albo złe warunki atmosferyczne mogą doprowadzać do jej wysuszania. Zapobiegnij temu, nakładając na noc krem nawilżający.
  3. Wysypiaj się. Kobiety, które nie przestrzegają zasad higieny snu, cierpią na cienie i wory pod oczami, które odbierają twarzy młody i świeży wygląd.
  4. Dwa razy w tygodniu wykonuj pielęgnacyjną maseczkę. Taki preparat należy dobrać do rodzaju cery. Dzięki maseczkom twoja cera będzie gładsza i jędrniejsza.
  5. Wyreguluj brwi. Ładnie wyregulowane i zaznaczone henną brwi nadają twarzy pięknego wyglądu.