Menu
Makijaż / Uroda

Idealne oko dzięki palecie Go Nude Wibo

Marka Wibo potrafi błyskawicznie reagować na zapotrzebowanie swoich Klientek. Inspirując się najbardziej rozchwytywanymi produktami na świecie, daje możliwość posiadania podobnych we własnej kosmetyczce. Nic więc dziwnego, że Paleta Go Nude Smoky Edition, która pojawiła się w sprzedaży w marcu tego roku, zrobiła furorę, a w jej posiadaniu jest aktualnie ogromna rzesza fanek makijażu. Co więcej – na jesieni pojawiła się druga kombinacja kolorystyczna, nazwana Sex Appeal, która kilka dni po premierze wyprzedała się ze sklepu internetowego Wibo. Nieźle! 🙂

Go Nude Smoky Edition przetestowałam i ja. I choć w sieci znaleźć można wiele opinii, nie mogło jej zabraknąć na BAFavenue. Szczególnie dlatego, że szczerze ją polecam i uważam, że stosunek jakość – cena jest naprawdę na wysokim poziomie. I mam tutaj na myśli naprawdę wiele aspektów – bardzo wygodne, praktyczne i estetyczne opakowanie, dobór cieni oraz ich jakość, a nawet pędzelek dołączony do palety.

gonude-wibo-paleta-2

Paleta posiada 12 cieni z czego 4 są zupełnie matowe, a dwa z nich świetnie sprawdzają się w roli bazy – kryją delikatną, prześwitującą skórę na powiekach i stwarzają odpowiednie warunki pod dalsze nakładanie i blendowanie. Kolory znajdujące się w palecie pozwalają na uzyskanie oka w tonacjach brązu, fioletu i szarości. Są neutralne i uniwersalne i mocno napigmentowane. Bez problemu łączą się ze sobą, tworząc naprawdę ciekawe efekty. Dobrze trzymają się powieach, nawet przez wiele długich godzin. Przy odpowiedniej aplikacji nie osypują się, nie warstwią i nie spływają.

Choć osobiście nie lubię i raczej nie używam aplikatorów i pędzelków, które są dodawane do kosmetyków, to ten z Go Nude jest naprawdę przyzwoity. Dwustronny, poręczny i z milutkim (naturalnym) włosiem. Płynnie rozprowadza cienie po powiekach i łączy je również bez problemu. Póki co nie zauważyłam, żeby gubił włoski.

baf-8627

Paleta wykonana jest z połączenia plastiku z metalem i wydaje się, że jest to całkiem porządne rozwiązanie. Oprócz 12 cieni i pędzelka, ma również wbudowane lusterko – na całą szerokość opakowania.

Dostępna jest w sklepach stacjonarnych i internetowych, za ok. 42 zł.