Menu
Uroda

InspiredBy U.R.O.K – high five! :)

To już 5 edycja pudełka InspiredBy U.R.O.K, a ja nadal czuję się zaskakiwana ich zawartością! Za każdym razem coś innego, nowego, wartego wypróbowania. A to wszystko, za tak niewiele!

Co wchodzi w skład wrześniowej edycji? Pięć produktów, z czego aż 4 są pełnowymiarowe. W pudełku znalazły się produkty DeliaCosmtics, O’herbal, Bioderma i Mollon Pro.

urok-inspiredby-5edycja-zawartosc-1

1. Lawendowy balsam do ciała (O’herbal – Elfa Pharm) – butla przeogromna – 500 ml! I na dodatek wyposażona w to, co w opakowaniach takich produktów lubię najbardziej, czyli pompkę. Bez zbędnego odkręcania, przelewania, po prostu naciskasz i jest! Sam kosmetyk bardzo przyzwoity, tak jak i jego cena. Za 500 ml zapłacimy ok. 23 zł.
2. Płyn micelarny Bioderma – tego nigdy za wiele. Szczególnie w miniaturowych opakowaniach, które można zabierać ze sobą w „trasę”. Kosmetyk, który spełnia zasadę 3xO – oczyszcza, odświeża, odżywia. Pełnowymiarowy produkt (250 ml) kosztuje ok. 40 zł.

urok-inspiredby-5edycja-zawartosc-3
3. Regenerująca maseczka do twarzy, szyi i dekoltu Delia Cosmetics, to tubka o pojemności 30 ml, wypełniona składnikami aktywnymi i bogatym w wiele cudownych właściwości olejem arganowym. Regeneruje, nawilża i odżywia. Polecana do każdego rodzaju cery. Jest na tyle delikatna, że chyba nie można jej „przedawkować” i zdecydowanie można sięgać po nią nawet kilka razy w tygodniu. Cena – ok. 10 zł.
4. Utwardzający lakier do paznokci Mollon Pro, który przy odpowiedniej aplikacji (najpierw baza, później warstwy, a na końcu top coat) utrzymuje się na paznokciach nawet do 7 dni. W pudełku produkt pełnowymiarowy, wymiennie kilka kolorów, za który zapłacimy ok 17 zł.
5. Jednofazowy lakier hybrydowy do paznokci Mollon Pro – pozycja idealna dla wielbicielek hybryd. Szybsza sprawniejsza opcja, a efekt ten sam! Cena – ok. 40 zł.

U.R.O.K V jest jeszcze dostępny, także nie zwlekajcie i zamawiajcie je TUTAJ.