Menu
Uroda

Intensywnie Regenerujący Szampon i Odżywka ProfessionalTherapy L’biotica

Ostatnio prezentowaliśmy całą profesjonalną linię do pielęgnacji włosów od L’biotica – ProfessionalTherapy (TUTAJ). Dzisiaj natomiast przybliżymy jeden z jej zestawów – REPAIR, który powstał z myślą o intensywnej regeneracji i nawilżeniu włosów zniszczonych, mających skłonność do wypadania.

To co już na pierwszy rzut oka różni te kosmetyki od innych, to dopracowany design, po który po prostu chce się sięgać. Zarówno kartoniki, jak i same tubki prezentują się bardzo fajnie. Zawierają mnóstwo informacji o całej linii ProfessionalTherapy, produkcie, składnikach aktywnych, sposobie używania czy składzie. Same tubki są poręczne i wygodne w użyciu. Choć ich pojemność (200 ml odżywki i 250 ml szamponu) mogłaby być nieco większa. 🙂

lbiotica-professionaltheraphy-repair-kompozycja-2

Intensywnie Regenerujący Szampon ma dosyć lekką i rzadką konsystencję, ale tworząca się z niego piana jest gęsta i intensywna. Bardzo dobrze oczyszcza skórę głowy, jak i włosy. Nie podrażnia, nie wysusza, nie przyspiesza przetłuszczania się, jak i nie powoduje elektryzowania się włosów. Włosy po wysuszeniu są miękkie, lśniące i elastyczne. Z pewnością zyskują na objętości, a w przypadku włosów kręconych, zestaw ten uwydatnia loki czy fale. Intensywnie Regenerująca Odżywka ułatwia rozczesywanie włosów do kapieli, a także poprawia ich kondycję. Dobrze rozprowadza się po włosach i nie stwarza problemu przy spłukiwaniu. Nie powoduje efektu włosów obciążonych czy nieświeżych. Zarówno szampon, jak i odżywka mają świetny zapach, który pozostaje na włosach przez jakiś czas.

Intensywnie Regenerujący Szampon i Odżywka ProfessionalTherapy L’biotica, to zgrany duet, za którym włosy wręcz przepadają. Dostępne są w drogeriach i aptekach, również w internecie. W cenie ok. 28 zł za każdy z nich.