Menu
Pielęgnacja / Uroda

Jak pozbyć się zaskórników? Plastry na nos L’biotica

Twój nos „zdobią” czarne kropeczki? Nic się nie bój! Mamy na to sposób.

Choć występowanie wągrów jest dosyć powszechne, to nie zawsze wiemy jak sobie z nimi poradzić. Sumienne oczyszczanie twarzy, regularnie wykonywany peeling czy maseczki oczyszczające, wydają się być receptą banalną i mało skuteczną. Bo przecież stosujesz się do wszystkich tych wskazówek, a wągry nadal są. Co robić w takich sytuacjach? Nadal stawiaj przede wszystkim na odpowiednie oczyszczenie i pielęgnację, ale wzbogać swój rytuał o kosmetyki i preparaty miejscowe. Może się okazać, że są świetnym, bo skutecznym rozwiązaniem, tak jak Głęboko oczyszczające plastry na nos L’biotica.

lbiotica-plasty-na-nos-oczyszczajace-2

Gwarantują one pozbawione zanieczyszczeń i zwężone pory, regulację sebum oraz eliminację zaskórników. Są niezwykle proste w użyciu, a ich działanie widoczne gołym okiem już po pierwszym zabiegu.

Plasterki przykleja się na zwilżony wodą nos (wcześniej dokładnie oczyszczony), na okres 10-15 minut, po czym zdejmuje się go. Pierwsze wrażenie to gładka i przyjemna w dotyku skóra. Później czas na lupę ( 😀 ) i ocenę skuteczności plasterków, z których jestem osobiście bardzo zadowolona.

Dostępne w drogeriach stacjonarnych i sklepach internetowych.