Menu
Makijaż / Uroda

Jak wykonać hybrydowy makijaż Lumene Invisible Illumination?

Lumene jako markę i wyróżniającą się pod względem kosmetyków pielęgnacyjnych firmę kosmetyczną przedstawiałam Wam kilka dni temu (TUTAJ). Arktyczne składniki aktywne i skandynawska filozofia piękna bez wątpienia zachęca. Uczucie chęci posiadania dotyczy nie tylko gamy kosmetyków wszystkim już dobrze znanych, ale również nadchodzącej nowości – Invisible Illumination, która jest pierwszą w Polsce linią makijażu hybrydowego.

Makijażu hybrydowego czyli jakiego? Takiego, do którego wykonania użyjemy kosmetyków będących zarówno tymi pielęgnacyjnymi, jak i kolorowymi. W przypadku Invisible Illumination receptury oparte są na arktycznej wodzie źródlanej, kompleksie rozpraszających światło pigmentów, a także ekstraktu z arktycznej maliny moroszki, z dodatkiem odmładzających peptydów, które mają tak zbawienny wpływ na cerę.

Cechą wyróżniającą kosmetyki tej linii są formuły opracowane w taki sposób, aby jak najbardziej uwydatnić promienną, rozświetloną cerę. Nie ma tutaj więc miejsca na przykrywanie, maskowanie czy matowienie. A, że raczej należę do osób, które na co dzień unikają ciężkich podkładów i kolejnych warstw makijażu, jestem ich bardzo ciekawa.

lumene-invisible-illumination-saszetki-2

Dzięki gamie uniwersalnych produktów, linia Invisible Illumination umożliwia stworzenie każdej z nas swojego własnego, indywidualnego rytuału piękna. W jej skład wchodzą:
Instant Glow Beauty Serum – Serum Tonujące
Nordic Light Serum Concealer – Korektor z serum
Nordic Light Instant Illuminizer – Rozświetlacz z serum
Instant Glow Watercolor Bronzer – Bronzer z serum
Instant Glow Wathercolor Blush – Róż z serum
Nordic Light Lip Perfector Balm – Serum do ust

Jak wykonałam makijaż z Lumene Invisible Illumination?

KROK 1
Po porannym oczyszczeniu twarzy, nawilżyłam ją kremem nawadniającym z serii LAHDE.

marta-bafavenue-nomakeup

KROK 2
Po wchłonięciu kosmetyku, który jednocześnie stał się moją bazą pod makijaż, na twarz nałożyłam Instant Glow Beauty Serum.

KROK 3
Po wklepaniu kosmetyku skóra uzyskała równomierny koloryt, a ja zabrałam się za kolejny etap, jakim jest pokreślenie kości policzkowych i łuków brwiowych – posłużył mi do tego Instant Illuminizer.

lumene-invisible-illumination-swatch-2

KROK 4
Aby nie zakłócać delikatnego i świeżego looku, delikatnie wytuszowałam rzęsy i podkreśliłam brwi.

KROK 5
Na nawilżone usta położyłam nieco Illuminizera, który nadał im dodatkowego blasku.

marta-bafavenue-invisible-illumination

I gotowe! Jeśli podoba Ci się taki delikatny i świetlisty makijaż dzienny, to linia Invisible Illumination w sprzedaży będzie od początku sierpnia, w sklepach internetowych i stacjonarnych. Dokładne informacje znajdziesz na stronie marki – TUTAJ.