Menu
Uroda

Jakie jest mydło do mycia pędzli Hania Beauty?

Powiem Wam – dziwna sprawa. Ostatnio myślałam o tym, że w sumie nie mam na stanie niczego fajnego do mycia pędzli, rękawicy i ściereczek, a tu takie cacko do mnie trafiło! Nie wiem czy to jakieś siły wyższe czy zupełny przypadek, ale ze sfery myślenia, przeszłam do działania i prania wszystkiego co mi w ręce w padnie, bo mam czym. Hania mi podesłała! Kolejny produkt marki Hania Beauty – Naturalne mydło do mycia pędzli jest już w sprzedaży.

Na jednym z video Hania podkreśla, że Hania Beauty to marka, która odpowiada na zapotrzebowanie klientek. Wsłuchuje się w potrzeby i tworzy skrojone pod nie produkty. Tak było w przypadku peelingów do ust i tak jest teraz, z mydłem do mycia pędzli. I wydaje mi się, że trafiła z nim w punkt.

Sama mam trochę problem w czym te pędzle czy ściereczki myć. O ile oczywiście nie używam w tym momencie typowego preparatu do oczyszczania pędzli. Nie wszystkie płyny czy mydła niestety się do tego nadają. Wiele z nich niszczy włosie czy strukturę materiału.

Mydełko wygląda i pachnie jak tradycyjna, ręcznie robiona kostka. Ma nieregularne kształty i tłoczone jak od stempla logo. Jest optymalnej wielkości, nie za duże, nie za małe, dobrze trzymające się w ręku. W połączeniu z wodą pieni się, choć piana ta jest dość skromna. Jest naturalne, stworzone na bazie oleju kokosowego, oleju z awokado, oliwy z oliwek i oleju z pestek winogron.

Hania Beauty – Mydło do mycia pędzli

Ładnie oczyszcza i dopiera pędzle, usuwając z nich nawet ciemne, mocno nasycone kolory. Nie zauważyłam, żeby jakoś źle wpłynęło na włosie – czy to syntetyczne czy naturalne, jest w dobrej kondycji. Włoski mięciutkie i trzymające się kupy. Jako, że na co dzień do zmywania makijażu używam rękawicy Glov, postanowiłam sprawdzić działanie mydełka również i na niej. Szczerze powiem, że obawiałam się trochę, łatwo jest ją zniszczyć. Nie jedną już wykończyłam, właśnie nieodpowiednim środkiem piorącym, a tu taka niespodzianka! Rękawica nie straciła na jakości ani trochę, struktura materiału taka jak wcześniej – miękka, lekka, przyjemna w dotyku i gęsta.

Mydełko działa fajnie nie tylko na pędzle czy ściereczki. Jego naturalny skład zapewnia też bezpieczeństwo skóry. Bez podrażnień, zaczerwienień, reakcji alergicznych.

Przyczepić mogę się jedynie opakowania, a raczej braku tak zwanej mydelniczki czy etui, która byłaby sprzedawana w zestawie z mydłem. Jednak ułatwiałoby to użytkowanie, a raczej przechowywanie mydełka, które jednak od takiego do rąk trzeba oddzielić. Aktualny kartonik wydaje mi się być takim rozwiązaniem na szybko, więc może w przyszłości powstanie coś fajniejszego.

Dostępne w internecie w cenie ok. 25 zł.

 

Zobacz również:

http://studioms.pro-linuxpl.com/marta/cos-przyjemnego-peelingi-do-ust-hania-beauty/