Menu
Uroda

Jakie paznokcie na wiosnę?

Jeśli nie masz jeszcze pomysłu na to, jak powinny wyglądać paznokcie podczas nadchodzącej wiosny – spieszymy z pomocą!

Wiosna to istne szaleństwo barw żywych i pastelowych. Twoje paznokcie pod tym względem nie powinny się wyróżniać. Musisz mieć w swoich zbiorach zarówno słodkie róże i błękity, jak i pomarańcze czy zielenie. Na okres letni możesz odrzucić wszystkie ciężkie odcienie, takie jak: czarny, granat czy bordo.

Twój manicure nie musi być błyszczący i wymyślny. Wystarczy, że każdy paznokieć pomalujesz na inny kolor, albo położysz dwa odcienie na jedną płytkę. Baw się kolorami zestawiając je ze sobą.

lakiery-indigo-nails-kompozycyjne-2

Miejscem, w którym znajdziesz mnóstwo kolorystycznych propozycji, jest Indigo Nails Lab. Wśród szerokiej gamy asortymentu, marka ta posiada bardzo duży wybór profesjonalnych lakierów do paznokci.

Lakiery mają  poręczne buteleczki (poj. 10ml) oraz aplikatory – przez to, że jest stosunkowo szeroki nie ucieka z dłoni podczas malowania. Pędzelki są gęste, więc wystarczą dwa pociągnięcia, aby pokryć kolorem płytkę paznokcia. Przy jasnych odcieniach jedna warstwa wystarczająca nie jest, więc trzeba pomalować paznokcie podwójnie – ale to raczej przy takich odcieniach naturalne. Mają dosyć rzadką konsystencję, więc utrudnienia związane z ciągnięciem się lakieru nie występują.

Lakiery dostępne są w sklepie producenta w cenie 16 zł/10ml – tutaj znajdziecie pełną gamę kolorystyczną.