Menu
Makijaż / Uroda

Jesienią sięgaj po kolory – nowe odcienie Matte Crayon Lipstick Golden Rose

Choć na co dzień nie każda z nas chodzi w pełnym i dopracowanym makijażu, to o ustach rzadko zapominamy. Jak nie balsam, to błyszczyk albo i pomadka – wszystkie powinny być w jeszcze bardziej odważnych kolorach!

Gdyby nie oczy, powiedziałabym, że podkreślone usta są najistotniejszym etapem makijażu. Niestety ostatecznie powiedzieć tego nie mogę, bo to „oczy są zwierciadłem duszy” i im należy się największa uwaga, ale z pewnością fajnie zarysowane usta mogą dodać charakteru nie tylko twarzy, ale i całej stylizacji. Jednego dnia, wybierając delikatny róż, możesz być naturalną i uroczą dziewczyną. Drugiego zaś, gdy zabierzesz się za mocną czerwień, będziesz seksowną kocicą. I właśnie to kosmetykach do ust lubię najbardziej – niezwykłe metamorfozy. I takie też „radykalne” zmiany gwarantują nam trzy nowe odcienie Matte Crayon Lipstick Golden Rose – 22 (chłodny róż), 23 (głęboka czerwień), 24 (jaskrawa pomarańcz). Zupełnie inne, a jednocześnie wszystkie tak samo wyraźne.

goldenrose-matte-lipstick-crayon-kolory

Matte Crayon Lipstick Golden Rose to matowa pomadka w kredce, która posiada kremową, miękką i nasyconą konsystencję. Dzięki temu świetnie się prowadzi i nie sprawia żadnych problemów przy aplikacji. Delikatna formuła dodatkowo zapewnia odpowiednie nawilżenie i elastyczność, także usta nie przesuszają się i nie pękają.

goldenrose-matte-lipstick-crayon-22-23-24

Wszystkie trzy kolory są wyraźne i bardzo dobrze kryją usta. Nie ważą się i nie rozwarstwiają. Stosując je razem z Lip Barrier Transparent Lip Pencil Golden Rose, uzyskuje się stosunkowo trwały efekt – ok. 3 godzin (bez posiłków). Po tym czasie pomadka miejscami odpuszcza, ale wiadomo – usta nadal są nią zabarwione.

24 kolory Matte Crayon Lipstick oraz bezbarwna konturówka wspierająca trwałość pomadki dostępne są w wielu drogeriach stacjonarnych i interentowych, a także w salonach Golden Rose i w ich sklepie online.