Menu
I cała reszta

Jesienne stylizacje z najnowszą kolekcją Moodo autumn’17

Jesień wielu z nas kojarzy się z dosyć depresyjną aurą. Jest chłodno, często wilgotno, a nawet mokro. Deszcz, coraz niższe temperatury i wydłużające się kosztem dni wieczory mogą wprowadzić w nostalgiczny nastrój. Są jednak sposoby na to, by jesień była równie piękną i kolorową porą roku, co na przykład wiosna. I na pewno wiecie o czym mówię! 🙂

Trafione i dobrze zorganizowane zakupy jesienne, nie tylko poprawią humor na chwilę, ale sprawią, że codzienne funkcjonowanie tą porą będzie znacznie przyjemniejsze i bardziej znośne. I myślę, że właśnie w takim kontekście została przygotowana najnowsza kolekcja, jak i kampania marki Moodo, w której zaprezentowane zostały stylizacje jesienne na co dzień. Kilka niebanalnych zestawień i człowiekowi od razu się chce. 🙂

Moodo kampania jesienna

Fot. Moodo, kolekcja autumn’17

W tym roku marka postawiła między innymi na zieleń, granat i szarość. Na łączenie materiałów lekkich i pozornie zwiewnych, z cięższymi, cieplejszymi, puszystymi. Wzory kwieciste przybrały nieco innego niż wiosną czy latem wymiaru, ale równie pięknego, bo takiego głębokiego, dojrzałego.

Moodo, kampania jesienna

Fot. Moodo, kolekcja autumn’17

Oczywiście niezmiennie jesień to czas ubierania się na tak zwaną „cebulkę”, co proste fasony, luźne kardigany i oversizowe płaszcze jak najbardziej umożliwiają. Klasyczną casualową stylizację z jeansami i swetrem, zamień więc na narzucony na sukienkę luźny sweter, który połączysz ze stylowym płaszczem i wielkim szalikiem.

Ciekawe jesienne stylizacje wcale też nie muszą być czymś wyrwanym z kontekstu, zupełnie nowym czy zaskakującym. Dobierając odpowiednie elementy i wzory, sprawisz, że jesień stanie się idealnie pasującym do nich tłem.

Moodo kampania jesienna

Fot. Moodo, kolekcja autumn’17