Menu
Makijaż / Uroda

Kat Von D Everlasting Liquid Lipstick Santa Sangre – czerwona pomadka idealna

Mikołaj w tym roku przyniósł mi razem z prezentami najlepszą czerwoną pomadkę do ust, jaką do tej pory miałam!

Everlasting Liquid Lipstick Kat Von D, bo o niej mowa znalazła się w mojej kosmetyczce w miniaturowej, świątecznej wersji. I szczerze nie miałam wobec niej żadnych konkretnych oczekiwań, po prostu jej użyłam. I właśnie tego dnia odkryłam swój ideał czerwonej pomadki!

Kolor, który mam to Santa Sangre, jest bardzo konkretny, ale nie należy do tych krzykliwych. Ja określiłabym go jako odcień zarówno mocny, jak i ciepły. Dla mnie wręcz idealny! Świetnie się w nim czuje i wyglądam chyba też całkiem nieźle.

Kat Von D Everlasting Liquid Lipstick Santa Sangre

Co do samej jakości pomadki nie mam żadnych, po prostu żadnych zastrzeżeń. Ta czerwona pomadka matowa ma odpowiednią, dobrze rozprowadzającą się po ustach konsystencję, dzięki której (między innymi) można ją aplikować bez konturówki. Jej pigmentacja jest wręcz powalająca! Nasycony kolor i pełne krycie uzyskuje nawet przy niedbałym maźnięciu. Sam aplikator nie jest niczym nadzwyczajnym – standardowa „owłosiona pałeczka” :D, ale w połączeniu z resztą, działa bez zarzutów. Pomadka jest matowa, ale nie wysusza ust, nie tworzy też na nich skorupy. Mimo koloru, wyglądają naturalnie, są soczyste i pełne. Baaardzo apetyczne. 😀 No i trwałość, to również ogromna zaleta tej szminki. Czasami nawet obiad nie daje jej rady, choć bez problemów zmywa się ją płynem do demakijażu czy wodą micelarną.

Kat Von D Everlasting Liquid Lipstick Santa Sangre

U mnie występuje jako czerwona szminka na co dzień, więc ze względu na jej pomniejszone opakowanie, niedługo zapewne się skończy. Widziałam jednak, że kolor ten jest w stałej sprzedaży – na szczęście! 😉