Menu
I cała reszta

Katalog męskich prezentów do 100 zł

Teraz czas na męskie prezenty!

Wręczanie prezentów to sama przyjemność, ale ich kupowanie nie zawsze do nich należy. Zwłaszcza kiedy musimy kupić coś dla mężczyzny. Wydawać by się mogło, że to dziecinnie proste, a jednak! Panowie potrafią być bardziej wymagający od Pań. A oprócz tego, ciężko jest kupić  dla faceta coś sensownego, za stosunkowo małą kwotę. Dlatego spieszymy z pomocą i przedstawiamy Wam katalog męskich prezentów do 100 zł! 🙂

Zaczniemy od totalnego klasyka jakim są skarpety, które w zasadzie mogą być prezentem jako takim lub tylko jego dodatkiem, ale za to jakim!  W prezencie dajemy tylko i wyłącznie wyróżniające się egzemplarze. Wzory i kolory górą.

skarpetki-vistula-19

Vistula – aktualnie promocja 19 zł!

 

Ze względu na porę roku wszelkie dodatki zimowe pewnie będą mile widziane. Rozglądajmy się więc za fajnymi czapkami, szalikami i rękawiczkami. Tego nigdy nie za wiele.

czapki: Medicine, Adidas Originals (Zalando)

Od lewej: Medicine, Adidas Originals (Zalando)

rekawiczki-1

Reserved

 

Idąc tropem męskich dodatków dochodzimy do pasków. Do 100 zł uda się nam kupić pasek wykonany ze skóry naturalnej (jak ten, który prezentujemy poniżej), ale znaczna większość będzie wykonana z jakiejś plecionki. Eko-skórzane omijamy szerokim łukiem! Nie ma nic bardziej obciachowego!

paski-1

Od lewej: Reserved, Medicine, Reserved

 

Każdy z nas może pozwolić sobie na odrobinę luzu, a i humor jest wskazany. Dlatego w ramach prezentu gwiazdkowego możemy podarować np. cool koszulkę.

Poniżej prezentujemy koszulki marki ABSTRAWEAR, ale w necie wybór jest na prawdę ogromny, więc bez obawy, z pewnością znajdziecie odpowiednią.

koszulki-abstrachuje-1

ABSTRAWEAR

 

Kontrastując z zaprezentowanym wyżej luzem, przedstawiamy Wam pomysły na eleganckie, ale z przymrużeniem oka, prezenty męskie. Ciekawy kształt spinek do mankietów, oryginalne (np. drewniane) muszki, krawaty czy wykwintne poszetki.

eleganckie-dodatki

poszetka Vistula; spinki Drobiny Czasu (mustache.pl); mucha Harpal (mustache.pl)

 

I tym sposobem od nowoczesnej elegancji przejdziemy do kultury. 😉 Książki i płyty to prezenty, które wbrew pozorom do łatwych nie należą. Żeby wybrać coś odpowiedniego czasami trzeba się namyślać pół dnia! Nie gwarantujemy, że nasze propozycje trafią w gusta Waszych obdarowywanych, ale może natchną i nakierują Was na coś bardziej odpowiedniego.

ksiazki-1

od lewej: Empik, Merlin, Empik

płyty-1

Coldplay i Curly Heads – Empik

 

I na zakończenie…

W każdym mężczyźnie małe dziecko siedzi, dlatego w naszym katalogu prezentów nie mogło zabraknąć słodkości. Trochę czekolady (podanej w taki sposób), a radocha będzie taka że hej! 🙂

czekoladki-chocolissimo-1

Chocolissimo