Menu
Uroda

Kilka urodowych trików na wiosnę

Wiosna to czas kiedy zrzucamy grube kurtki, płaszcze, swetry. Zastępujemy je delikatnymi, lekkimi i zwiewnymi ubraniami i coraz częściej odsłaniamy to i owo. Takie zasady funkcjonują nie tylko w odniesieniu do garderoby, świetnie sprawdzają się również w makijażu.

Po pierwsze – delikatnie i zmysłowo
Wiosną i latem odrzucamy ciężkie podkłady i pudry, a zastępujemy je lekkimi bazami i kilkoma maźnięciami pędzelka – czy to pudru, czy rozświetlacza albo bronzera.

Po drugie – zakrywamy, gdy konieczne
Podkładów używamy tylko wtedy, gdy to konieczne. Czyli głównie w przypadkach cery kapryśnej, z przebarwieniami. Najlepiej stosować wtedy podkład matujący, dzięki któremu pominiemy kolejne warstwy makijażu.

butterfly-kompozycja

Baza pod makijaż Perfect Butterfly, Podkład kryjący Perfect Butterfly , Oliwka do skórek Perfect Cuticle Oil, Top Coat z efektem żelowych paznokci, Wysuszacz lakieru Perfect Dry Butterfly, Cienie Ideal Eyes INGRID

Po trzecie – dziewczęco
Czym byłby wiosenny makijaż bez dziewczęcego akcentu? Taki efekt zapewnią muśnięte różem policzki albo delikatny, różowy błyszczyk na ustach.

Po czwarte – siła w kolorach
Unikaj ciemnych kolorów na oczach czy ustach. Baw się wesołymi odcieniami. Na wieczór stawiaj na makijaż typu rajski ptak. Będzie świeżo, promiennie i radośnie.

Po piąte – nie zapomnij o paznokciach
Nawet jeśli twoje paznokcie nie należą do tych najdłuższych, zadbaj aby wyglądały dobrze. Kolorowe lakiery, efektowne topy i ozdoby – wiosną wszystko to jest dozwolone. Nie bój się eksperymentów, z paznokciami możesz zaszaleć.