Menu
Pielęgnacja / Uroda

Kilka zdań o Upiększającym kremie pod oczy Evree Magic Rose

Choć na BAFie nie znajdziecie wielu recenzji kremów pod oczy, to możecie mi wierzyć – przetestowałam ich sporo. Żaden z nich jednak nie sprawdzał się u mnie zbyt dobrze. Za każdym razem to samo – podrażnienie, zaczerwienienie, łzawienie. Ale w końcu udało mi się trafić na krem pod oczy, który żyje z moją skórą wokół nich w zgodzie i harmonii.

Upiększający krem pod oczy Evree dostałam wraz z majowym ShinyBox. Czekał on kilka miesięcy na swoją kolej. Ale ostatecznie szansę dostał i jej nie zmarnował!

Jego składnikami aktywnymi jest ekstrakt z róży damasceńskiej, eyeliss i drobinki rozświetlające. Jak się zapewne domyślacie, krem ten nie tylko nawilża i wygładza skórę wokół oczu, ale również niweluje oznaki zmęczenia i rozjaśnia.

Ja stosuję go codziennie. Głównie wieczorem, a rano, jeśli dziecko da. 😉 Jak już wspomniałam, jako jeden z nielicznych nie podrażnia moich oczu, niezależnie od pory jego aplikacji. Jeśli chodzi o inne kosmetyki pielęgnacyjne, to żadnemu nie wadzi. Pod makijażem też jest mu dobrze. Fajnie nawilża i wypełnia. Zmniejsza opuchliznę i niweluje odcienie szarości. Nieprzespane noce, to u mnie aktualnie codzienność, ale worki pod oczami już nie.

Posiada delikatny, prawie że niewyczuwalny zapach. A tubka o pojemności 30 ml kosztuje ok. 30 zł.

Magic Rose Evree Upiększający Krem pod oczy