Menu
I cała reszta

Konkurs Ritual Care Płyn Micelarny 3 w 1 Sensilis – WYNIKI

KONKURS wygrywa…. Paula Sypień!

Gratulujemy i czekamy na kontakt z adresem wysyłki nagrody. 🙂 <3

 

Jednocześnie przypominamy o trwającym aktualnie konkursie z pudełkami InspiredBy o wartości ponad 400 zł jeden – TUTAJ !

 

Chcesz mieć zdrową i pięknie wyglądającą cerę na wakacje? Weź udział w naszym konkursie i wygraj Ritual Care Płyn Micelarny 3 w 1 do demakijażu twarzy Sensilis!

Co należy zrobić?

Wystarczy, że polubisz fanpage’a marki Sensilis, dasz również lajka dla BAFavenue, udostępnisz grafikę konkursową (TUTAJ), oraz zgłosisz chęć wzięcia udziału i zaakceptujesz regulamin w komentarzu do niej.

Marka Sensilis to ekskluzywne dermokosmetyki, które dostarczają skórze, wszystko czego ta potrzebuje. Dodatkowo ciesząc przy tym oko i sprawiając ogromną przyjemność i satysfakcję z ich stosowania. Koniecznie musisz je sprawdzić! 

REGULAMIN KONKURSU

§1.

Organizatorem konkursu jest serwis BAFavenue.pl, a sponsorem marka Sensilis.

§ 2

W konkursie udział może wziąć każdy, nie więcej niż jeden raz.

§ 3

Nagrodą w konkursie jest Ritual Care Płyn Micelarny 3 w 1 do demakijażu twarzy marki Sensilis.

§ 4

Konkurs trwa od 27.06.2016 do 4.07.2016 r.

§ 5

Zadaniem konkursowym jest polubienie fanpage’a Sensilis i BAFavenue, udostępnienie grafiki konkursowej na fb, oraz zgłoszenie chęci wzięcia udziału i zaakceptowanie regulaminu w komentarzu do niej.

§ 6

Zwycięzca zostanie wyłoniony na drodze losowania. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 5 dni po zakończeniu konkursu na BAFavenue.pl, w zakładce „konkursy”. Organizator poinformuje o publikacji wyników na swoim fanpage‘u na Facebooku.

§ 7

Jeśli zwycięzca nie zgłosi się po odbiór nagrody (podając adres wysyłki wraz z numerem telefonu na adres mailowy redakcja@bafavenue.pl) do 10 dni od ogłoszenia wyników, Organizator wybierze kolejnego zwycięzcę i tak do skutku.

§ 8

Wszelkie inne regulacje prawne niewyszczególnione w tym regulaminie podlegają pod prawo polskie Kodeksu Cywilnego.

§ 9

Wszelkie spory rozstrzyga właściwy sąd okręgowy.