Menu
I cała reszta

Kreacja Wizerunku: wyglądaj dobrze na plaży pomimo tego, że nie ćwiczyłaś zimą z Chodakowską

Za oknami coraz więcej słońca, temperatura od kilku dni zdecydowanie na plusie chyba można więc zaryzykować stwierdzenie, że idzie wiosna, a wraz z nią sezon na odkrywanie ciała. Co w przypadku, gdy nie udało Ci się kolejny raz dotrzymać postanowienia noworocznego o regularnych ćwiczeniach z Chodakowską? Czy myśl o dawno zaplanowanym urlopie i konieczność prezentowania swych wdzięków na plaży  przeraża Cię jeszcze bardziej? Specjalnie dla Was  przygotowałam więc zestaw kilku praktycznych porad o tym jak dobrze wyglądać na plaży bez konieczności ćwiczeń i odchudzania.

Niezależnie od tego czy Twoje zamartwienie to okrągły brzuszek, pełne biodra lub duży biust pomogę Ci znaleźć strój kąpielowy idealnie pasujący do Twojej sylwetki. Przyjrzyj się więc poniższym opisom i zobacz jak mimo niedoskonałości poczuć się modelką na plaży.

Gdy tłuszczyk zbiera Ci się głownie w okół brzucha tworząc przysłowiową „oponkę”, masz duży biust i brak wcięcia w talii to najprawdopodobniej można zdiagnozować u Ciebie figurę kształtem przypominającą jabłko. Wydatny brzuch jest więc Twoim najsłabszym punktem, naszczęście możesz odwrócić od niego uwagę swoimi super, długimi nogami. Przy tego typu sylwetce najlepszym kostiumem kąpielowym będzie ten jednoczęściowy. Zrezygnuj z bikini i postaw na marszczenia materiału w okolicy brzucha.

stroje jabłko

Od góry od lewej strony: Esprit, kolejnych siedem modeli pochodzi z Bonprix, następne: Rodeo, Miraclesuit, Zoggs, Lascana, s.Oliver, Lascana, Bonprix

 

Nie liczyłaś kalorii, jadłaś ile chciałaś i wciąż masz płaski brzuch. Jak Ty to robisz? – pytają zadrosne koleżanki. Sama nie wiesz jak to robisz, ale niezależnie od tego ile byś nie zjadła Twoja waga nawet nie drgnie. Bardzo prawdopodobne więc, że jesteś posiadaczką chłopięcej sylwetki. Płaski brzuch to Twój nawiększy atut, jeśli narzekasz jednak na zbyt mały biust, noś bikini z aplikacjami przy staniku. Falbanki, koronki, frędzle i marszczenia to  nieodzowny element Twojego skąpego bikini. Takie dodatki przy staniku sprawią, że biust wyda się optycznie większy, majtki biodrówki z kokardkami i marszczeniami podkreślą za to płaski brzuch i poszerzą biodra.

stroje dla chlopczycy

Od góry, od lewej strony: Sunseeker, New Look, kolejne dwie propozycje Asos, New Look. Biustosz River Island oraz majtki: dwie pierwsze propozycje – New Look, na końcu Asos.

 

Widoczne wcięcie w talii, duży biust i pełne biodra to kształty, za którymi obejrzy się każdy mężczyna. Jeśli nadal nie czujesz się pewnie w swojej skórze, powinnaś wiedzieć że sylwetka klepsydry jest własnie tą najbardziej ponetną. Poczuj się więc tego lata jak Marilyn Monroe i podkreś za pomocą kostiumu kąpielowego, to co w Tobie najpiękniesze. Zaznacz talię i wyrównaj proporcje. Idealnie nadadzą się do tego jednoczęściowe kostiumy wcięte w tali.  znanych marek takich jak (od góry, od lewej) Sauipe, Melissa Odabash, Bonprix, Banana Moon, (na dole od lewej) Pour Moi, Asos, Juicy Couture, Asos.

stroje dla klepsydry

Od góry, od lewej strony: Sauipe, Melissa Odabash, Bonprix, Banana Moon, Pour Moi, Asos, Juicy Couture, Asos.

 

Duże wcięcie w talii, ale za to niewielki biust, pełne biodra i szerokie uda, to sylwetka kształtem przypominająca gruszkę. Jeśli jesteś posiadaczką takiej sylwetki przede wszystkim  powinnaś zacząć od wyrównania proporcji. Mały biust podkreśl stanikiem typu push-up, proste, zabudowane majtki z wyższym stanem idealnie zatuszują biodra i podtrzymają pośladki. Egzotyczne wzory i soczyste kolory kostiumów idealnie pasujących na Twoją sylwetkę znajdziesz w sklepach takich jak (od góry, od lewej) Motel, Asos, Asos, Motel, (od dołu od lewej) Mouille, Motel. Majtki – Motel i Asos.

stroje dla gruszki

Od góry, od lewej strony: Motel, Asos, Asos, Motel, Mouille, Motel. Majtki – Motel i Asos.

 

Wszystkie zaproponowane przeze mnie modele oraz wiele innych  możesz kupić za pomocą portalu www.allani.pl. Zapraszam również do odwiedzania fanpage’a Kreacja Wizerunku, gdzie czeka na Ciebie jeszcze więcej inspiracji i porad.

Marta Koziarska
Więcej informacji i porad na Facebooku – tutaj.