Menu
Uroda

Kuracja wzmacniająca do paznokci Foltene Pharma

Zadbane, długie, kolorowe i ozdobione paznokcie spostrzegane są dzisiaj jako jeden z atrybutów kobiecości. Niestety zarówno w tym, jak i innych przypadkach natura nie obdarzyła wszystkich jednakowo. Nie oznacza to jednak, że trzeba sięgać po coś, co z naturalnością nie ma nic wspólnego.

Sztuczne paznokcie mają swoje plusy – są równe, mają nieskazitelną płytkę, idealny kształt itd. Jednak to, że naturalne nie są, widać z daleka. Niestety nie każda z nas posiada zdrowe, mocne i długie paznokcie naturalne, ale można temu zaradzić. Na rynku jest wiele produktów, które mogą pomóc nam uzyskać wymarzone pazury (preparaty, odżywki, olejki). Są jednak warunki, które należy spełnić, aby te wszystkie kosmetyki mogły działać – systematyczność i cieprliwość. Jedna aplikacja chociażby najlepszej czy najdroższej odżywki nie sprawi, że nasze paznokcie staną się z dnia na dzień twarde i długie. Na to potrzeba czasu. Jednak jak już się w niego uzbroimy, z pewnością będziemy zadowolone. Tak jak w przypadku Kuracji wzmacniającej do paznokci od Foltene Pharma, która z najbardziej słabych, rozdwojonych, miękkich i krótkich paznokci, potrafi zrobić naturalne szpony!

foltene-pharma-kuracja-wzmacniajaca-do-paznokci-4

Preparat pobudza wzrost paznokci, wzmacnia je i sprawia, że są bardziej odporne na uszkodzenia. Zawiera:

–       tricalgoxyl – kompleks polisacharydowy z roślin morskich,

–       aminokwasy,

–       alantoinę,

–       wyciąg z Róży stulistnej.

Odżywka Foltene Pharma należy do tych, które nie pozostawiają na paznokciach połysku czy efektu bezbarwnego lakieru, a w zupełności wnika w głąb płytki paznokcia. Jej aplikacja jest niezwykle łatwa i szybka, co umożliwa nam zarówno poręczne opakowanie ze sztyftem, jak i lekka (choć i oleista) konsystencja. Ta szybko wchłania się w płytkę nie pozostawiając na niej żadnej warstwy. Odżywkę można stosować również przy pomalowanych paznokciach – wtedy należy aplikować ją na skórki.

foltene-pharma-kuracja-wzmacniajaca-do-paznokci-3

Pierwsze efekty przy systematycznym stosowaniu można zauważyć po ok. 2 tygodniach, jednak wtedy nie są one aż tak znaczne. O wiele większe i lepiej zauważane, będą widoczne po miesiącu, dwóch – wszystko zależy od kondycji paznokci. Te przestają się rozdwajać i łamać. Z dnia na dzień są coraz twardsze i dłuższe. Płyka paznokcia jest nawilżona i odżywiona. Wyglądają zdrowo i bardzo efektownie (zwłaszcza gdy je pomalujesz 😉 ).

Kuracja wzmacniająca do paznokci od Foltene Pharma to niezwykle skuteczny preparat, który szczerze wam polecamy.

Dostępna w dobrych aptekach stacjonarnych i internetowych, w cenie ok. 55 zł.

Więcej o kuracji, jak i innych produktach Foltene Laboratoires możecie poczytać na stronie dystrybutora – InfoPlus.