Menu
Pielęgnacja / Uroda

Kwas hialuronowy pod oczy – płatki L’biotica

Każda z nas lubi dni, kiedy zamiast załatwiania różnych ważnych spraw, można w końcu zadbać trochę o siebie. Sięgamy wtedy po te wszystkie magiczne specyfiki, które rozświetlają, nawilżają, oczyszczają, wygładzają, wypełniają, by cieszyć się młodą i promienną cerą.

Warto wtedy mieć w swoim arsenale produktów do pielęgnacji również coś, co pozwoli zadbać także o cienką i delikatną skórę wokół oczu – w końcu to one są zwierciadłem duszy i muszą mieć piękną oprawę!

Aby zniwelować oznaki zmęczenia i nadać oczom świeżości polecam sięgnąć po Hialuronowe płatki pod oczy L’biotica. Dzięki żelowej formule, delikatnie przylegają do skóry pod oczami i nie „ciągną” jej przy zdejmowaniu (możemy dowolnie zmieniać ich położnie). Aktywne składniki uwalniają się i wnikają w skórę pod wpływem ciepła ciała. Przez kolejne 20-30 minut towarzyszyć nam będzie przyjemne uczucie chłodu, co pozwoli jeszcze bardziej się zrelaksować. Efekt? Spojrzenie jest odświeżone i lekkie, a po zmęczeniu nie ma śladu. Skóra jest wyraźnie napięta, a dzięki kwasowi hialuronowemu – odżywiona i nawilżona. Wszystko to po pierwszym użyciu!

lbiotica-hialuronowe-platki-pod-oczy
W opakowaniu zostają nam jeszcze 2 komplety, które warto zastosować w 1-2 dniowych odstępach – oczy będą jeszcze bardziej odżywione, a zmarszczki mniej widoczne. Twoje spojrzenie zdecydowanie będzie hipnotajzing!
Płatki z łatwością dostaniesz w każdej drogerii na R czy S, więc możesz skoczyć po nie nawet teraz. 😉
Udanego reklasu!