Menu
Uroda

Lekkie balsamy do ciała

Pewnie całkiem spory procent z nas, nierzadko przy zakupie kosmetyków do pielęgnacji ciała, a zwłaszcza balsamów kieruje się przede wszystkim zapachem, a nie składem czy skutecznością działania. Lubimy jak nasze ciało ładnie pachnie i nie ma w tym nic dziwnego. Dlatego dziś ulubieńcy zapachowi, jeśli o balsamy chodzi.

Sexy Little Things Victoria’s Secret to balsam, który nadaje Twojej skórze niezwykle kuszący i uwodzicielski zapach. Trochę słodki, ale nie przeszkadza to ani trochę, bo tak właśnie pachną aniołki. Zarówno Ty, jak i Twój partner pokochacie go równie mocno.

Toffi Sephora – balsam stworzony dla wszystkich fanek karmelu, toffi, krówek i kajmaku. Zdecydowanie bardziej dietetyczny niż wszystkie te słodkości 😉 . Jego karmelowy zapach sprawi, że szybko się zaprzyjaźnicie, a ta wygodna buteleczka z pompką pozostanie z Tobą na dłużej.

Dwufazowy balsam do ciała Avon – w odróżnieniu od poprzednich balsamów, ten jest rozświetlający. Oprócz malutkich mieniących się drobinek na ciele pozostawia zapach wanilii i przypraw korzennych. Nie jest bardzo intensywny i mocny, natomiast jeśli woni wanilii nie lubisz, to i z polubieniem tego balsamu będziesz miała problem.

balsamy-do-ciała

Sephora Toffi, Victoria’s Secret Sexy Little Things, Avon dwufazowy balsam wanilia i przyprawy korzenne

Jeśli nie masz żadnych problemów ze skórą, to tego typu kosmetyki do pielęgnacji ciała mogą być w zupełności wystarczające. Jeśli jednak, skóra jest wysuszona, wtedy okazuje się, że potrzebujesz czegoś więcej. Ale czy masz przez to rezygnować ze swoich ulubionych zapachów? Oczywiście, że nie! Traktuj te balsamy jako perfumy dla ciała i nie wymagaj od nich zbyt wiele. W celu odpowiedniego nawilżenia zawsze możesz położyć warstwę mocno regenerujących i bezzapachowych specyfików (jak np. masło Shea), a następnie wsmarować swój obłędnie pachnący balsam.