Menu
Makijaż / Uroda

Liquid LipsMatter MOOV Kontigo – linia bezbłędnych matowych pomadek płynnych

Matowe usta to wciąż utrzymujący się na samej górze trend w makijażu. Trwałe, matowe formuły stale są udoskonalane przez marki kosmetyczne i wręcz rozchwytywane przez klientki. Mechanizm napędza się sam, a proponowane nowe produkty są coraz lepsze i lepsze, chociaż po tym, co ostatnio „doznałam” 😀 z Moov, chyba jest już tą poprzeczką, którą ciężko będzie przeskoczyć.

Marka Moov to jedna z tych, którą na wyłączność ma u siebie sieć drogerii Kontigo i to właśnie tutaj pojawiła się nowość – świeżutka linia matowych pomadek płynnych – Liquid LipsMatter, aktualnie składająca się z 9 kolorów:
Muse
Dreamer
Coquette
Goddess
Diva
Femme Fatale
Fashionista
Show-off
Knockout

liquidmattelips-moov-kontigo-swatch

Są to płynne, bardzo kremowe, matowe i trwałe pomadki, z niezwykłą formułą. Treściwą, świetnie się prowadzącą i kryjącą już przy pierwszym machnięciu. Usta nie wysuszają się i nie pękają, co mimo wciąż ulepszanych formuł nie jest dzisiaj „normą”. Nawet po kilku godzinach są nawilżone i pełne. Jednym problemem może być „domalowanie” tego co się już starło, raczej ciężko uzyskać dobry efekt, więc trzeba usunąć pomadkę całkowicie i pomalować usta jeszcze raz.

Opakowania też ważna sprawa, a te prezentują się elegancko i minimalistycznie. Dodany do nich trójkątny aplikator jest wygodny w użyciu i usprawnia malowanie ust – łatwiej jest nim wykończyć kąciki czy kontury. No i zapach który też nie jest przypadkowy – słodki, ale delikatny i bardzo przyjemny.

Na ten moment nie wiem jak formuła pomadki będzie zachowywała po upływie czasu – jak wspominałam jest bardzo treściwa, jednak aktualnie robi na mnie bardzo fajne wrażenie. 🙂

Pomadki Liquid LipsMatter Moov dostępne są już w sprzedaży, oczywiście w Kontigo, za 18,99 zł/5,5 ml.