Menu
Uroda

Masaż twarzy z evrēe

Masaż twarzy ma wiele zalet. Większości nas kojarzy się z niezwykle odprężającym zabiegiem  wykonywanym w salonie kosmetycznym. Równie fajny i znacznie tańszy masaż możesz wykonać sama, w domu.

Jak się przygotować? Tak naprawdę nie potrzebujesz zbyt wiele. Wystarczy, że zrobisz sobie nastrój – przyciemnisz pomieszczenie, włączysz muzykę, zapalisz świeczkę oraz zainwestujesz w jakiś fajny kosmetyk.

Sam masaż powinno wykonywać się bardzo delikatnie. Palce należy przesuwać od wewnątrz, do zewnętrznych partii twarzy. Pamiętać trzeba o czole i szyi, które często zdradzają nasz wiek.

Masaż twarzy nie tylko relaksuje i odpręża, ale i zmusza mięśnie do pracy, czy wspomaga produkcję kolagenu, przez co skóra jest bardziej jędrna i elastyczna. Wiele zalet masażu połączonych jest z kosmetykiem, którego do zabiegu używamy oraz jego właściwości. Najlepiej sprawdzają się oleje i peelingi. W zależności od rodzaju skóry powinno się dobrać odpowiedni dla siebie.

olejek-gold-argan-masaz

Jeśli zależy wam na kuracji odmładzającej, to koniecznie zapoznajcie się z olejkiem Gold Argan marki evrēe. Bogaty jest w nienasycone kwasy tłuszczowe Omega 6 i 9, cenną witaminę E, polifenole, emolienty roślinne i polifenole. Olejek ten podczas masażu wnika w głąb skóry powodując długotrwałe nawilżenie, elastyczność i hamowanie procesów starzenia.

Znajduje się w szklanej buteleczce (poj. 30ml) z wbudowaną w nakrętkę pipetką, która ułatwia aplikację olejku.

Olejek Gold Argan evrēe dostępny jest w drogeriach, w cenie ok. 30 zł.