Menu
Makijaż / Uroda

Matująco-kryjący fluid Bell Hypoallergenic

Przyjemny, stosunkowo lekki, ale jednocześnie kryjący podkład, wcale nie jest tak łatwo znaleźć. Szczególnie, gdy cera należy do tych wrażliwych, skłonnych do podrażnień i alergii. Na szczęście jakiś czas temu w mojej kosmetyczce znalazł się Matująco-kryjący fluid Bell Hypoallergenic.

Zupełnie szczerze – lubię go bardzo. Fluid charakteryzuje się lekką, kremową konsystencję, która ładnie po skórze się rozprowadza i w nią wtapia. Nie wysusza i też nadmiernie nie natłuszcza. Co ważne jest hypoalergiczny, więc z pełni bezpieczny dla wrażliwej i delikatnej cery. Nie posiada też perfum, jest bezzapachowy.

bell-hypoallergenic-fluid-matujaco-kryjacy-2

 

Wyrównuje koloryt i w kryciu też daje radę. Sprawia, że skóra wygląda naturalnie i świeżo, pozostawiając na niej takie „satynowe” wykończenie. Bez żadnych przykrych efektów, współpracuje z innymi kosmetykami. Nie występują łuszczenia, skorupy czy inne tego typu.

Jest całkiem wydajny i a za 30g zapłacimy ok. 17 zł, więc cena raczej przyjemna. Jedyne co bym zmieniła, to opakowanie – nie lubię w kosmetykach tubek czy butelek z nakrętkami – często komplikuje to życie i utrudnia aplikację. Poza tym daję 5. 🙂