Menu
Uroda

Must have: biały lakier do paznokci – Mr. White Indigo Home SPA

Wzory i kolory na kobiecych paznokciach mają swoją długą historię: od całkiem minimalistycznych barw, przez manicure francuski, aż po świecące i rzucające się w oczy lakiery neonowe. Teraz natomiast przyszła pora na biel.

Białe lakiery, jako samodzielne kosmetyki do paznokci, pojawiły się kilka lat temu na pokazach mody wielkich projektantów. Od tamtej pory co jakiś czas wracają i obecny wiosenny sezon również należy do nich. Jeśli komuś wydaje się, że paznokcie pomalowane na biało są nudne, to jest w wielkim błędzie. Wręcz przeciwnie, pozwalają one na duże szaleństwo ze stylizacją. Świetnie pasować będą do nich odważne kolory takie, jak pomarańcze, zielenie, czy żółcie. Pamiętajmy jednak, że biel lubi uwypuklać niedoskonałości, więc przed aplikacją takiego lakieru, zadbajmy o dłonie.

bialy-lakier-indigo-1

Jeśli dopiero rozpoczynasz przygodę z białymi lakierami, wybierz Mr. White od Indigo Home SPA, gdyż dobrze wyprofilowany pędzelek zapewnia banalnie łatwą i szybką aplikację. Dzięki lekkiej konsystencji lakier nie ciągnie się, nie klei, lecz bardzo ładnie się rozprowadza. Aby płytki paznokci zostały pokryte w 100% wystarczy podwójna warstwa. Dodatkowo, Mr. White jest trwały i nie odpryskuje, co gwarantuje estetyczny manicure na najwyższym poziomie.

Lakier dostępny jest w sklepie internetowym producenta – TUTAJ, w cenie 16zł/10ml.