Menu
Makijaż / Uroda

Musy (baza i cienie) Bell Hypoallergenic

Z pewnością zdajecie sobie sprawę jak ważną rolę podczas wykonywania makijażu oczu, ma baza. Dzięki niej znacznie przedłużamy trwałość cieni, ale to tylko jedna, najbardziej znana zaleta.

Baza pod cienie dodatkowo wygładza, zasłania żyłki i rozjaśnia delikatną skórę powiek. Wyraźnie zwiększa „przyczepność” kolejnych, nakładanych produktów, a także wpływa na ich sprawne mieszanie się. Dzięki bazie cienie nie zbierają się w załamaniu powiek i dobrze prezentują przez cały dzień. Taki właśnie efekt daje Creamy Eyeshadow Base Bell Hypoallergenic. Jest ona bardzo delikatna, kremowa, więc idealna dla wrażliwców i ogólnie dla cieniutkiej skóry wokół oczu.

bell-hypoallergenic-cienie-baza-2

 

Baza, tak samo jak cienie z serii Bell Hypoallergenic Waterproof Mousse Eyeshadow, to małe, plastikowe słoiczki, wypełnione musem. Bazę dobrze aplikuje się nawet za pomocą palców, z cieniem natomiast lepiej nie ryzykować, szczególnie w przypadku tych ciemniejszych odcieni (jak np. numerek 05). Tutaj znacznie lepiej sprawdzi się pędzelek, który zapewni odpowiednie rozprowadzenie i krycie kolorem.

Oba kosmetyki dostępne są w standardowej ofercie marki.